Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπον , μπαινοντας μεσα συναντω ενα πακι με τα μπαγαζια του να αναμενει στο 2 επι 2 τμ σαλονι . Καθομαι και εγω μπαινουν αλλοι δυο αγωνιστες . και αναμενουμε ολοι μαζι με την τσα την ντενισα . Βγαινει μετα απο 5 λεπτα το κοντοπουτανακι εκ ρωσιας λακιζουν οι δυο , το πακι ακουνητο παω να φυγω και εγω μπαινει η ντενισα στην πορτα εμποδιο και η τσα να με τραβαει απο το μανικι . Με σπρωχνουν προς το δωματιο της λεω τι συμοεριφορα ειναι αυτη ? μου λεει ελα φαινεσαι καλο παιδι . Τεσπα μου ψιλοαρεσε η κοπελα , ανακοινωθηκε και ακα οποτε λεω ας παει το αγιαμπελο . Αναμενω την κοπελα ερχεται γεια σου μου λεει απο που εισαι ?της απαντω απο Ελλαδα . Μετα μου λεει ξαπλωσε και ταυτοχρονα σκιζει το περιτυλιγμα της καποτας (λεω απο μεσα μου δεν θα χουμε ελ.στοματικο ) . Αντε να τελειωνουμε βαριαστεναζω . μου ψιλοσηκωνεται μετα απο χειρομαλαξη και υποτυπωδης πιπα και καθεται ιεραποστολικα . Να τονισω οτι μυριζε ομορφα η κοπελα και οτι βλεποταν εχει και ενα σκουλαρικι διπλα στα χειλη . Κατα την διαρκεια του σεξ ειχα πληρη στυση οποτε παρολη την υπερβολικη κρεμα που ειχε βαλει, μπορω να πω οτι το ψιλοευχαριστηθηκα . Κανα δεκαλεπτο εκατσα μεσα και εννοειται δεν θα ξανακουμπησω στο συγκεκριμενο καταστημα ..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Nτενίσα
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 takaros28

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2016
Και μονο οτι ακολουθησαν τετοια επιθετικη πολιτικη απεναντι σε εναν πελατη επρεπε να σε κανει να καταλαβεις πολλα, και να την κανεις με ελαφρα..Γερο-μύστης
T
takaros28
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1