Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 321983
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφού έκανα τσάρκα σε κάποια σπιτάκια στη Φυλής και μετά σε στούντιο κατέληξα σε μασατζίδικο!Δεν έβρισκα και κάτι που να μου κάνει κλικ...Έψαχνα βέβαια για μιλφ...
Πάρκαρα το αυτοκίνητό και ανέβηκα στο ίδρυμα.Υποδοχή από την σερίφισα και πασαρέλα από τρεις κοπέλες...Τάνια,Κλαούντια και Ρούλα...Τη Ρούλα την πετυχαίνω πρώτη φορά εδώ,βέβαια την έχω γνωρίσει το Καιτόσπιτο αλλά από τότε δεν την είχα δει ξανά...
Αμέσως την επέλεξα και πέρασα δωμάτιο...Να σημειώσω ήταν πολύ εντυπωσιακή,με σέξυ μπεζ εσώρουχα και τη μπλε ρόμπα που φοράνε...
Έκανα ένα ντουζάκι και την περίμενα...
Δεν άργησε να έρθει και μέσα σε λίγα λεπτά μπήκε στο δωμάτιο...Ξεκινήσαμε με κάποια πεταχτά φιλιά έτσι για αρχή...Ξάπλωσα για να ξεκινήσουμε και το μασάζ...Μασάζ ξέρει πάρα πολύ καλό και δυνατό και χαλαρωτικό.Εγώ επέλεξα χαλαρωτικό και αισθησιακό κάτι το οποίο συνδύασε άψογα...
Ξεκίνησε τα "πειράγματα" και στην ευαίσθητη περιοχή...Τρψίματα για λίγο και μετά γλύψιμο από τον λαιμό μου μέχρι κάτω...Αρκετή ώρα ασχολήθηκε και με τα α@@@κια τα οποία καραμέλωσε στη κυριολεξία...Στοματικό πάρα πολύ καλό με ωραίο ρυθμό και με σωστές κινήσεις της γλώσσας,ενώ δε σταμάτησε να γλείφει τα @@@κια...Κάτι το οποίο κόντεψε να με φτάσει στο τέλος...
Πριν γίνει αυτό αλλάξαμε στάση με περιποίηση στο γατάκι της για λίγα λεπτά.Και μετά έναρξη στο σεξ,επιτέλους...Μία και μοναδική στάση ήταν αρκετή με τη Ρούλα.Ιεραποστολικό λοιπόν με ανταλλαγές σε φιλιά και άριστη συμμετοχή από μέρους της μας βρήκε το τέλος...!

Καθίσαμε και μιλήσαμε για αρκετή ώρα χωρίς ίχνος βιασύνης παρόλο που είχαμε περάσει τα τριάντα λεπτά.Έκανα μπάνιο,ντύθηκα μαζέψαμε τα ρούχα μας και με συνόδεψε μέχρι την έξοδο όπου και ανανεώσαμε το ραντεβού μας...
Συμπερασματικά η Ρούλα αποδείχτηκε σούπερ επαγγελματίας και αξίζει την επίσκεψη.
Αυτά για την Ρούλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2015
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ρούλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2016
τυπε το στοματικο το εκανε ελευθερο? Χμμμ;
T
takaros28
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1