Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H πρώτη συνεύρεση είναι απο αυτές που όλοι λίγο πολύ σε κάποια φάση έχουν περάσει με κοπέλα στο δωμάτιο για την οποία μετάνιωσαν τόσο κατά την διάρκεια της συνεύρεσης όσο και μετά την ολοκλήρωση της η μή.
Η Ελένη είναι ώριμη,ημεδαπή,με μελαμψό δέρμα,σώμα κανονικών κιλών με αντιαισθητική κυτταρίτιδα,μακριά καστανόμαυρα μαλλιά.Σαν χαρακτήρας είναι αρκετά μειλήχια αλλά ωστόσο επικοινωνιακή με τον πελάτη.Το δέλεαρ για να περάσει κάποιος μαζί της είναι το ελεύθερο στοματικό το οποίο μπορεί να γίνει τελειωτικό στο στόμα η στο σώμα.Να σημειώσω ότι το πρόγραμμα αυτό δεν το ανακοινώνει παρουσία πελατών απο Ασία.Αποφάσισα να δαπανήσω το ποσό των δέκα ευρώ για να την δοκιμάσω.
Η Ελένη μπήκε στο δωμάτιο μιλήσαμε λίγο για να σπάσει ο πάγος και αφαίρεσε τα εσώρουχα που φορούσε.Βλέποντας καλύτερα το σώμα της ήδη είχα μετανιώσει.
Σχεδόν άκαρδα άρχισα να τις πιπιλάω τις ρώγες απο τα στήθη της,η αναπνοή της μύριζε τσιγάρο,δεν επεδίωξα να την φιλήσω.Της ψηλάφησα και λίγο το πράγμα της απο κάτω.Ξάπλωσα στο κρεββάτι, με ρώτησε πως επιθυμώ το τσιμπούκι και της είπα ότι το θέλω ελεύθερο.Σκούπισε το πέος μου με μαντήλι και το πήρε στο στόμα της.Το τσιμπούκι της ήταν αργό,ανούσιο και ανιαρό,μεσαίου βάθους,στεγνό με την χρήση μόνο των χειλιών της και όχι της γλώσσας.Κοντολογίς,δεν ήταν κάτι που με εντυπωσίασε και θα έχω να θυμάμαι.Τους όρχεις δεν τους περιποιήθηκε.
Την γύρισα σε στάση 69 και άρχισα να την γλύφω στο μουνί της αλλά χωρίς να υπάρχει το ανάλογο ερέθισμα.Πιο πολύ μηχανικά.Όπως τρώμε τα όσπρια.
Την πήρα σε δύο στάσεις με αυτή απο πάνω μου όπου και με κλείδωσε με την λεκάνη της για να μην παλινδρομώ ελεύθερα,αν και δεν είχα ικανοποιητική στύση και η δεύτερη σε στάση ιεραποστολικού.
Στο σημείο αυτό την κάλεσε η υπηρεσία και μου είπε ότι πρέπει να συντομεύω.Αφαίρεσα το προφυλακτικό της είπα να μου κάνει τσιμπούκι για να μου πει ότι δεν προλαβαίνουμε.Έκανα μία απόπειρα να τελειώσω στο σώμα της,γρήγορα όμως εγκατέλειψα μιας και δεν είχα όρεξη και σκόπευα να επανορθώσω το λάθος.
Η Ελένη ντύθηκε με χαιρέτησε και αποχώρησε απο το δωμάτιο.
Την κοπέλα την προτείνω μόνο σε όσους θέλουν να θυμηθούν πως ήταν στα 80s τα μπουρδέλα όπου και δούλευαν μόνο Ελληνίδες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Ελένη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mallias20, Jim25jim και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2016
Τύπε έκανες γλυφομούνι; Είσαι τολμηρός. Εγώ μόνο όσες το δεχονται εξτρα και εκεί το σκέφτομαι.
09 Ιανουαρίου, 2016
Δεν έχει να κάνει.Πάντα το κάνω.Αν δεν το κάνω μου κακοφαίνεται.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2