Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ξημερώνοντας Δευτέρα και μην έχοντας χωνέψει ακόμα την φόλα που έφαγα μια μέρα νωρίτερα, από την Σόνια, κατηφόρισα στα γνώριμα μέρη της Φυλής και των περιχώρων, για να βρω κάτι αξιόλογο και να πάρω το αίμα μου πίσω.
Η περατζάδα με έφερε στο κατώφλι του μπουρδέλου, επί της Φυλής 134. Ανέβηκα την ξύλινη σκάλα, μπήκα στο σαλόνι και χαιρέτησα την τσατσά, η οποία μου παρουσίασε την Έλενα, μια πουτάνα, την οποία έβλεπα χρόνια στην περιοχή, αλλά για κάποιο λόγο δεν περνούσα ποτέ.
Η Έλενα είναι μια κοπέλα, έως 30 ετών, εκ Ρουμανίας ορμώμενη, μετρίου αναστήματος, με καλό σώμα, φυσικές βυζάρες και πρόσωπο που μοιάζει στην παλιά ηθοποιό του ελληνικού κινηματογράφου, Ελένη Προκοπίου.
Έδωσα το 20ρικο και πέρασα στο δωμάτιο, όπου άρχισα να γδύνομαι και να παλεύω, ταυτόχρονα, με τον καλόγερο, ο οποίος είχε ρημάξει από τον καιρό και έτσι κουτσός όπως ήταν, έπεφτε συνέχεια, μην μπορώντας να αντέξει το βάρος από τα ρούχα μου.
Άρε έρμε, σκέφτηκα, τι γαμήσια έχεις δει όλα αυτά τα χρόνια εδώ μέσα. Το πολύ μπανιστήρι έγινε σαράκι και σου έφαγε τα σωθικά. Σε κόβω σε λίγο καιρό να γίνεσαι καυσόξυλα, στην σόμπα κανενός κύριου Κακομοίρογλου και να μετατρέπεσαι σε αιθαλομίχλη που θα πνίξει τα σωθικά όποιου τολμήσει να νυχτοπερπατήσει, κάποια παγωμένη νύχτα, στο μέλλον. Τελικά είτε είσαι άνθρωπος, ζώο ή πράγμα, την ίδια μοίρα θα έχεις.
Τεσπά! Επέστρεψα από τις σκέψεις μου, οι οποίες με άφησαν γυμνό, στο κρεβάτι, να περιμένω την Έλενα, παίζοντας παράλληλα τον πούτσο μου.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο, με καλησπέρισε και άρχισε να γδύνεται, αποκαλύπτοντας το μεγάλο και φυσικό της στήθος, καθώς και διάφορα τατουάζ που κοσμούσαν το κορμί της, με χαρακτηριστικότατο αυτό που βρίσκεται στην μέση της.
Άρχισε να με χαϊδεύει και να φιλάει το στήθος μου και όταν πλησίασε στην ευαίσθητη περιοχή, σηκώθηκε, άνοιξε την συσκευασία ενός προφυλακτικού, το οποίο και πέρασε πάνω στο πέος μου.
Μόλις έβαλε την καπότα ξεκίνησε μια ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΡΑ όλα τα λεφτά. Ειλικρινά, αν έκανε ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό ή μη, θα ήμουν ο πιο τακτικός της πελάτης.
Μιλάμε θα ήταν το απόλυτο άρμεγμα για τον οποιοδήποτε. Έτσι όπως θα ήσουν ξαπλωμένος και γυμνός στο κρεβάτι και θα άρχιζε να στον ρουφάει, θα σου έμπαινε το σεντόνι στον κώλο!
Αφού απόλαυσα το τσιμπούκι της για αρκετά λεπτά, της είπα να ξαπλώσει για ιεραποστολικό.
Άρχισα να σπρώχνω , ενώ αυτή φρόντιζε να γυρίζει το κεφάλι της στην αντίθετη κατεύθυνση, από το πρόσωπό μου, ώστε να αποφεύγει τυχόν φιλιά που θα επιχειρούσα να της δώσω, κάτι που προσπάθησα στην αρχή, αλλά σταμάτησα γρήγορα.
Σε κάποια φάση του πηδήματος σταμάτησα το σπρώξιμο και άρχισα να γλείφω και να ρουφάω το όμορφο στήθος της.
Συνέχιζα να σπρώχνω, με αυτή να είναι πλήρως αμέτοχη και εντελώς παθητική, μέχρι που της είπα να γυρίσει για πισωκολλητό. Στήθηκε στα τέσσερα και μόλις τον έβαλα, έκανε παρόμοια κούρμπα, σαν της Σόνιας, με το κορμί της, ώστε να μην μπορώ να σπρώξω.
Άντε πάλι τα ίδια, με τα χθεσινά, σκέφτηκα. Μετά το γεφύρι της Άρτας, να και το γεφύρι των στεναγμών! Τι καινούργιο φυγόπονο κόλπο είναι αυτό ρε πούστη μου; Καλά η Σόνια, είναι και κωλόψαρο, εσύ μωρή που είσαι χρόνια στο κλαρί, τώρα σε έπιασαν οι πόνοι;
Δεν μάσησα και άρχισα να σπρώχνω, με αυτή να γέρνει περισσότερο, δυσκολεύοντάς με ακόμα πιο πολύ.
Έτσι όπως ήμουν μέσα της, σταμάτησα και την ρώτησα αν πονούσε. Αυτή παρεξήγησε τα λεγόμενά μου, θεωρώντας ότι την πίεζα εσκεμμένα και την ρωτούσα επίτηδες, αν πονάει, για να φτιαχτώ.
Με κοίταξε από τον καθρέπτη με ένα μισητό βλέμμα, το οποίο έκανα πως δεν το είδα και συνέχισα να σπρώχνω μέχρι που τελείωσα, με τα χίλια ζόρια, κρατώντας στις χούφτες μου τα βυζιά της.
Σηκώθηκε, ντύθηκε, με χαιρέτησε και έφυγε. Εγώ δεν θυμάμαι να χαιρέτησα ούτε αυτή, αλλά ούτε και την τσατσά.
Άλλωστε δεν είχε καμία σημασία αυτό, αφού μόλις είχα φάει φόλα για δεύτερη συνεχόμενη μέρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.140
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 crucifix

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2016
Μαλλον τιναζετε την αχλαδια... Κατα τις κριτικες σας ουδεμια γυνη σας εχει ικανοποιησει! Ανουσιο και φλυαρο κειμενο.
10 Ιανουαρίου, 2016
Σε δικαιώνω πλήρως για την κριτική σου και τη γενικότερη άισθηση που αποκόμισες βγαίνοντας από το τσαρδί!Και στη δική μου νοοτροπία η διάθεση και η συμμετοχή της ιερόδουλης είναι το ''εκ των ουκ άνευ'' για μια επιτυχημένη συνεύρεση!Την πιο top γκόμενα ever να είχα την τύχη να γαμήσω,αν ένοιωθα ότι έκανε αγγαρεία και λειτουργούσε καταναγκαστικά,θα ξενέρωνα και ίσως το παράταγα στη μέση...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2