Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Call-Girls 64347
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνεχεια των στανταρ η μαρια ραντεβουδακι ευκολο κεντρο μαζι στο hotel μπαινοντας στο δωματιο αυτο που ηθελε ηταν μονο να γαμηθει ... ντουζακι και ξεκιναμε πιπα μεχρι τελους περοιπηοιση και απο εμενα περασμα σκουφου και παμε ξεσκισμα σε ολες της τρυπες με τον κωλο της να δινη πραγματικα ρεστα η γκομενα γουσταρει ξεκωλιασμα καργα.... μια ωρα την πηδαγα απο τον κωλο πηγα να βγω να παρω και μουνι και δεν ηθελε εκανε σαν λυσασμενη λιγο πριν το τελος του πρωτου γυρου κλασματα δευτερολεπτου με αφησε και βγηκα καταθεση στο στοματακι και γενικως παντου. παμε χαλαρα ντουζακι και δευτερος γυρος τα πραγματα περιπου στην ιδια ενταση το μουνι της να καιει ο κωλος της εβγαζε φωτιες.επειδη εχω ξανασυναντηθει μαζι της ειναι πρωτη φορα που την ειδα σε τετοια καβλα την ενδιεφερε μονο το ξεσκισμα...
φευγοντας στο τελος αυτο που πηρα απο αυτο το ραντεβου ειναι οτι νομιζα οτι την ξεσκισα στο τελος ομως εγω ετρεμα ολοκληρος με ελιωσε... για εμενα η γκομενα παραμενει στανταρακι λογω υπηρεσιων και τιμης σε οποιον θελει ενα φουλ προγραμμα απο μια γυναικα που συμετεχει την συστηνω χωρις πολλα πολλα..............

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 06, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
TK
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, jimy.m., iuakoya και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2016
Καλημερα φιλε, το τηλ της μαριας μπορεις πμ να το στειλεις;
08 Ιανουαρίου, 2016
Εύγε φίλε, πάντα τέτοια
08 Ιανουαρίου, 2016
Ίσως φίλε μου είχε τέτοιες καύλες για να ρεφάρει τις άσχημες εντυπώσεις της προηγούμενης κριτικής. Ματάκι
08 Ιανουαρίου, 2016
να ρωτησω πόσα εδωσες για μιάμιση ωρα συναγωνιστή?
N
ng1964
08 Ιανουαρίου, 2016
δεν νομιζω να κανει συνειδητα cim. Από σποντα θαφυγαν στο στομα της. Ετσι δεν είναι ?
08 Ιανουαρίου, 2016
Ωραίος τυπεΝαι!αλλα γιατι γράφεις 2 κριτικες για καθε γκομενα που γαμεις ? αμνησία Χμμμ;
09 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ενοηται δεν ειμαι τοσο εξυπνος οσο εσυ Σπασίκλας καλο ειναι να προσεχεις τα σχολια σου
TK
TASSOS karipidis
09 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ούτε εξυπνάδα, ούτε χιούμορ, ούτε ορθογραφία Κεφάλι σε τοίχο! Εχεις ομως φαντασία και συγγραφικό ταλέντο Προσκύνημα keep scoring !
13 Ιανουαρίου, 2016
φιλε το τηλεφωνο η τοlink απο το site της Μαριας το έχεις
07 Μαρτίου, 2016
Εύγε! Αν μπορείς στείλε το τηλ της! Ευχαριστώ!
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10