Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στο studio Πετρου Ερημιτη 1 την πρωτοχρονια στις 11.30 μ.μ. ειπα μιας και μπηκε το 2016 να γαμησουμε κανα καλο μωρο για να παει καλα η χρονια. Ματαια ομως επεσα σ' ενα κομοδινο που μου πουλησε και τρελιτσα στο τελος Κεφάλι σε τοίχο!
Να παρουμε τα πραγματα απο την αρχη αφου εχω κανει την σχετικη τσαρκα καταληγω στην συγκεκριμενη κοπελα μιας που ειναι μικρη στην ηλικια περιπου 20 χρονων απο Ρουμανια η καταγωγη της. Σωμα και αναλογιες μοντελου και γλυκο προσωπακι τι το ηθελα ομως την πατησα σαν πρωταρης ενω ειμαι παλιος στο αθλημα με ξεγελασε η νεοτητα και η φρεσκαδα που εβγαζε. Κεφάλι σε τοίχο!
Περναω στο δωματιο με το προγραμμα των 70 ευρω που εχει ντουζ με την κοπελα και φουλ προγραμμα (τα κλαιω ακομη τα λεφτα που πεταξα) Θυμός. Δινω το παραβολο στην τσατσα και εδω εχουμε το πρωτο φαουλ μου ζηταει και 5 ευρω δωρο για τις γιορτες λεω καλα ρε πουστη μου δεν τις πληρωνουν για να καθονται εκει Θυμός το παραβλεπω και κανω πως δεν ακουω αλλα και η τσατσα δεν επεμενε για να μου φαει το ταληρο. Μετα απο κανα 5 λεπτο ερχεται και η Γκαμπριελα στο δωματιο χωρις πολλα πολλα μ' ενα ξερο γεια ουτε καλη χρονια ουτε τιποτα ( μα τελικα αυτο το κοριτσι τοσο ζωο ειναι). Την λεω καλη χρονια Γκαμπριελα και αυτη μου λεει ενα απλο επισης. Τεσπα ας παμε στο ζουμι ξεκιναμε το μπανακι μαζι και εκει τρωω την πρωτη μουφα παω να την χαιδεψω και να της πλενω τα βυζακια και αυτη μου λεει στην πλατη τριψεμε εδω θα το κανω μονη μου καλα για να μου πιασει τον πουτσο μου ουτε λογος Κεφάλι σε τοίχο!
περναμε στο κρεβατι εκει ξεκιναμε με τη σταση 69 που σε δυο λεπτα μεσα μου φορεσε την καποτα για να κανουμε σεξ. Εγω ηθελα να συνεχισουμε λιγο παραπανω αλλα ουτε λογος οσο για προκαταρκτικα τιποτα απολυτως ουτε χαδακια ουτε τιποτα. στα του σεξ λιγο που ανεβηκε απο πανω για κανα 2 λεπτα και μου λεει κουραστηκα ελα εσυ απο πανω ανεβαινω εγω απο πανω και σφυροκοπαω σε γρηγορους ρυθμους μπας και τελειωσω και την κανω μια ωρα αρχητερα. δεν περναει κανενα 3 λεπτο και μου λεει αντε τελειωνε δεν θα κατσω εδω ολο το βραδυ, μιλαμε για πολυ θρασος το ρουμανακι. να φανταστειτε φιλοι συναγωνιστες δεν ειχα στο δωματιο απο την ωρα που μπηκε περισσοτερο απο 12 λεπτα ενω ξερουμε ολοι οτι το προγραμμα με το ντουζ ειναι μισης ωρας. αυτο ηταν σηκωμομαι νευριασμενος χωρις να δημιουργησω καποιο θεμα ντυνομαι και την κανω με ελαφρα ουτε εχυσα να φανταστειται. λογο της πρωτης μερας του χρονου δεν δημηουργησα φασαρια και να ζητησω καποια απο τα λεφτα μου πισω για τις ημιτελεις υπηρεσιες της κοπελας γιατι αν τσακωθεις την πρωτη μερα του χρονου ολη η χρονια θα εχει μαλωματα.

ΥΓ. ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΚΟΠΟ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΞΕΠΕΤΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΑΛΕΠΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΜΑΥΡΟ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ ΤΗΣ ΡΟΥΜΑΝΙΚΗΣ ΓΥΦΤΟΣΧΟΛΗΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΤΕ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΕΣ ΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΥΝ ΠΟΤΕ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
WT
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Παπούς Παράξενος, kleovoulos, Menathor και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2016
Φίλε, χωρίς να θέλω να κάνω τον έμπειρο, νομίζω ότι έκανες λάθος επιλογή. Βράδυ Πρωτοχρονιάς, 11:30 η ώρα, είναι η χειρότερη στιγμή για να πάρεις πρόγραμμα. Θα έλεγα ότι δεν είναι κατάλληλη στιγμή για να κάνει κάποιος τσάρκα. Οι περισσότερες κοπέλες τέτοιες ώρες και μέρες σκέφτονται πως θα κάνουν περισσότερες "μάρκες". Τα έχουμε ζήσει όλοι αυτά, ειδικά στις εποχές του Βαρδάρη, που γινόταν το έλα να δεις τις γιορτινές μέρες. Αυτά, χωρίς να ξέρω αν η συγκεκριμένη είναι κομοδίνο μονίμως ή αν έτυχε εκείνο το βράδυ να μην έχει όρεξη. Γενικά, είναι σημαντικό κομμάτι το timing.
08 Ιανουαρίου, 2016
ti na πeis εδω στα μπουρδελα πασ
και ενα γαμα τη μουναρα μου δεν ακουσ πωσ θα γινει η δουλεια
σε λιγω θα λεμε που ειναι οι παλιεσ καλεσ ελληνιδεσ
χειροτερα και απο εκκλησια γιναμε
08 Ιανουαρίου, 2016
σιγουρα τις γιορτινες μερες φιλε chandler2121 δεν ειναι και το καλυτερο για τσαρκα γιατι υπαρχει αυτη η λογικη να σε ξεπεταξουν γρηγορα οι πουτανες για να κανουν οσες περισσοτερες μαρκες μπορουν. αλλα με την συγκεκριμενη κοπελα την πατησε και ενα φιλαρακι μου που πηγε μαζι της χθες γι' αυτο και εγω αποφασισα να γραψω αυτη την κριτηκη
WT
WORLD TRAVELER
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3