Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη απόγευμα στις 19.10 . Βόλτα αρχικά σε σπιτάκια του Μεταξουργείου και στην συνέχεια μόνο στα σπιτάκια της Διδύμου γιατί δεν είχα άλλο χρόνο. Πρώτη μου επιλογή ήταν να δοκιμάσω την Μαίρη στο Διδύμου 22 αλλά ο οίκος ήταν κλειστός. Δεύτερη επιλογή μου η Βαλεντίνα από Διδύμου 18β που και καλή είναι σωματικά αλλά και καλά λόγια έγραψε γι αυτήν ο TOMMY DE VITO . Κατέβηκα τα σκαλάκια περίμενα λίγο μέχρι να έρθει η υπηρεσία απο μέσα. Ενημέρωσε ότι δουλεύουν δυο κοπέλες η Χριστίνα η μελαχρινή ψηλή γυρολόγος με την ανοιχτή περιφέρεια και τα 3άρια βυζιά και η Βαλεντίνα που ήταν στο δωμάτιο. Την ξέρω την Βαλεντίνα μίας και την έχω δει στις βόλτες μου αλλά ήθελα να την δω.

Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μια ξανθιά κατσαρομάλλα κοπέλα ασπρουλιάρα με κανονικό σώμα και 2άρια βυζιά . Στο σαλονάρισμα κάθεται και σε κοιτάει μέχρι να φύγεις . Αφού αποχώρησαν οι άλλοι τρεις που ήταν στο σαλόνι μαζί μου και περιμέναμε να φύγουμε είπα στην υπηρεσία ότι θα περάσω.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο .Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Δεν άργησε να έρθει . Αν και δεν μιλάει ελληνικά και τα αγγλικά της είναι ελάχιστα είναι αρκετά επικοινωνιακή με τον τρόπο της... Την πλησίασα και της έβγαλα τα άσπρα εσώρουχα που φορούσε . Ξεκινήσαμε να φιλιόμαστε στα όρθια για λίγο ενώ στην συνέχεια ξάπλωσα στο κρεβάτι , ανέβηκε απο πάνω μου , για αρκετή ώρα ασχολήθηκε με τον λαιμό μου και τα αυτιά μου και κατέβαινε πρός τα κάτω φιλώντας αργά αργά το κορμί μου. Φτάνοντας μπροστά στον μισοσηκωμένο πούτσο μου , ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Πήρε μωρομάντιλο και με καθάρισε με αυτό. Ξεκίνησε πίπα σε αργούς ρυθμούς που αυξήθηκαν στην συνέχεια , πίπα καλή βαθιά υγρή όσο πρέπει , με αρχίδια έκανε ένα πολύ γρήγορο αδιάφορο πέρασμα . Την σταμάτησα και της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα. Αφού φιληθήκαμε πάλι για λίγο κατέβηκα ανάμεσα στα πόδια της και έγλυψα το μουνάκι της, είχε κλείσει τα μάτια της και αναστέναζε , έδειξε να το απολαμβάνει μίας και την έγλυψα για αρκετή ώρα και αν δεν σταματούσα θα με άφηνε και για πολύ ακόμα.... Ανέβηκα πάνω της πλησίασα τον πουτσο μου στο στόμα της για να μου πάρει πίπα ξανά.

Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση στα τέσσερα , καλή στάση σώματος , όσο πήγαινα σε χαλαρούς ρυθμούς όλα μια χαρά , όταν ανέβασα ένταση έδειξε να ζορίζεται και να μην το έχει , αμέσως αλλαγή στάσης με αυτήν ανάσκελα , τώρα τα πράγματα πιο καλά , με πολλά γλωσσόφιλα και δυνατές αγκαλιές , δείχνει να αποζητά gfe καταστάσεις ενώ για pse δεν είναι. Συνεχίσαμε για κάνα 5λέπτο σε ωραίο ρυθμό , όταν κατάλαβα ότι πλησιάζει η ώρα για να τελειώσω βγήκα απο μέσα της , αφαίρεσα το προφυλακτικό και της τον έδωσα στο στόμα , παίζοντας τον πούτσο μου με το χέρι της και γλύφοντας το κεφαλάκι του έχυσα στο στοματάκι της. Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα ξεπλύθηκε , φόρεσε αργά αργά τα εσώρουχα της και χαμογελώντας έφυγε απο το δωμάτιο.

Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δεκαπέντε λεπτά , καλό σωματάκι , η πίπα της σίγουρα δεν είναι σαν της Καρολίνας αλλά είναι αρκετά καλή ,δεν βιάζεται και στο σεξ είναι για πιο gfe καταστάσεις κάτι που εμένα προσωπικά δεν με χαλάει μίας και συνήθως κινούμαι σύμφωνα με το τi προτιμάει η κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.700
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού