Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όλοι μας θέλουμε παρακμή και αμαρτία.Έτσι λοιπόν είπα να κλείσω τον χρόνο με τσαβεστάκι.Έτσι,για να γουστάρουμε.Ξεκίνησα την τσάρκα μου στα γνωστά τραβελόσπιτα και δεν βρήκα κάτι να με καυλώσει(άλλωστε να πηδήξω πήγα και όχι να μην πηδήξουν,άρα θα έπρεπε να μου αρέσει το πακέτο).Απογοητεύτηκα.Πήγα και ήπια ένα καφεδάκι και μετά συνέχισα με το παρόν σπίτι.Την τελευταία φορά που πήγα είχε έναν καρνάβαλο και απλά πήγα να δώ τι παίζει,αν και ήξερα ότι θα είναι τσάμπα κόπος.Διαψεύστηκα.Πέτυχα την Κατερίνα.Παλαιά γνώριμη που την είχα πηδήξει κάποιες φορές στο παρελθόν σε άλλο σπίτι.Χάρηκα και πέρασα.Μου είπε ότι είναι τραβεστί(για να μην υπάρξουν εκπλήξεις και περίεργες αντιδράσεις) κα είπα ότι το ξέρω και για αυτό ήρθα.Με θυμήθηκε και χαμουρευτήκαμε λίγο,πριν δώσω τα χρήματα για να περάσω.Μπήκα δωμάτιο και μετά απο λίγο ήρθε και το Κατερινάκι.Είναι μικροκαμωμένη τραβεστί με μεγάλο πλαστικό στήθος,ωραία καπούλια με γυμνασμένα πόδια,ωραίο θυληπρεπές πρόσωπο και εν γένει συμπεριφορά και εμφάνιση που θα την μπέρδευες άνετα με γυναίκα κάπου έξω αν ήταν ντυμένη.Ήρθε τσίτσιδο και με καυλωμένο το πουλάκι του-μετρίου μεγέθους για όσους ενδιαφέρεστε- το μωρό και μου είπε ότι ακόμα δεν είχε ξεκινήσει και ότι είμαι ο πρώτος (10:20).Επίσης τόνισε ότι ακόμα δεν έχει χύσει και ότι αν θέλω μπορεί να μου σκίσει την σούφρα.Δεν δέχτηκα,καθώς δεν μου αρέσουν αυτά.Τέσπα.Άρχισε να με φιλάει στο σώμα και ξεκίνησε μια πολύ καλή πίπα και έτριβε το ήδη καυλωμένο πουλάκι της.Συνέχισε με καραμέλωμα που μου άρεσε.Ήμουν ήδη αρκετά καυλωμένος και της είπα ότι θέλω την καλάρα της,επειδή άλλωστε ήθελα να γαμήσω κώλο τραβεστί.Έβαλε λίγο λιπαντικό στην τσουτσούνα μου και έκατσε ιεραποστιλικά,φορώντας τα τακούνια της φορεμένα.Ξεκίνησα ένα πολύ γλυκό γαμήσι,ήρεμο,αργό και βασανιστικό.Το Κατερινάκι σπαρτάραγε και βογγούσε.Σιγά σιγά επιτάχυνα και εκείνη έχυσε πάνω στην κοιλιά της(χωρίς να τον παίζει) και εγώ συνέχισα να την ξεκωλιάζω μέχρι που ήρθε το τέλος και για εμένα επίσης στην κοιλιά της.Το καλύτρο γαμήσι με τραβεστί,μέχρι τώρα την τελευταία δεκαετία.Όσοι θέλετε τέτοια κόλπα να πάτε.Επίσης μου είπε ότι οι περισσότεροι που πάνω θέλουν να έχουν εκείνοι τον παθητικό ρόλο,οπότε επίσης όσοι ψάχνετε κάτι τέτοιο να πάτε.Δεν θα κλαίτε τα λεφτά σας και θα περάσετε πολύ καλά!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.076
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 loggin4junk, Pegging Slave, makis254 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού