Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Έπειτα από μια τρίμηνη, σχεδόν, αποχή από το άθλημα, επέστρεψα δριμύτερος στα στέκια του αγοραίου έρωτα, ξεκινώντας από τα παλιά λημέρια της οδού Φυλής.
Εκείνη την Κυριακή μόλις είχα τελειώσει από το σκοπευτήριο, όπου για δεύτερη συνεχόμενη ημέρα δοκίμαζα νέα υποψήφια όπλα προς αγορά, για να εμπλουτίσω την συλλογή μου και, ταυτόχρονα, να είμαι έτοιμος όταν θα έρθει η ώρα που θα ξεσπάσει ο επερχόμενος εμφύλιος πόλεμος.
Επειδή ετοιμάζομαι να κλείσω 20 χρόνια στο άθλημα, αποφάσισα να πάρω μαζί μου και κάποιον συνοδό, ο οποίος θα είχε ένα ιδιαίτερο βάρος και την δική του, ξεχωριστή, πορεία στον χώρο του πληρωμένου έρωτα. Όπως στον στρατό, όταν έρχονταν ο Ταξίαρχος για επιθεώρηση και έσερνε και κάτι κόπανους γαλονάδες από πίσω του.
Έτσι και εγώ, εκείνο το μεσημεράκι, όταν έφτασα στο κατώφλι του μπουρδέλου, επί της Φυλής 65Α, είχα συνοδεία τον μικρό μου αδερφό, ο οποίος είχε επιστρέψει πριν ενάμιση μήνα, από καλοκαιρινή σεζόν, όπου ήταν για δουλειά.
Η επιλογή δεν ήταν τυχαία, καθώς είχε μεταβεί στο ξενοδοχείο, όπου εργαζόταν, μαζί με την σχέση του και μέσα σε ένα μήνα γάμησε τέσσερις διαφορετικές κοπέλες, στην πλειοψηφία τους συνάδελφοι.
Τώρα, βέβαια, θα μου πείτε: "Στα αρχίδια μας, ρε Παππού, για τον λακαμά τον αδερφό σου". "Γράψε για την φόλα, μπας και γλιτώσουμε κάνα 20ρικο, το οποίο δεινοπαθούμε να βγάλουμε σήμερα".
Κάλμα, μάγκες. Το θέμα δεν είναι αν και πόσο γάμησε ο αδερφός μου, αλλά τι έκανε μετά. Λοιπόν, ένα από τα πρώτα πράγματα που έκανε, όταν επέστρεψε στην Αθήνα,, ήταν να πάει στο Μεταξουργείο και να γαμήσει σε μπουρδέλο με 10€!
Ο ορισμός του γνήσιου, ατόφιου και παραδοσιακού μπουρδελιάρη! Σεμνά, ταπεινά και χωρίς ίχνος έπαρσης και αλαζονείας, έδωσε γερή γροθιά στο στομάχι του κάθε τριμάλακα αγαπούλη, ο οποίος έχει κάνει ακόμα και την τελευταία μπετονιέρα Ελλεεινίδα να την δει αναπληρωματική Playmate.
Μια συγκινητική πράξη, η οποία τον έφερε δίπλα στο πλευρό ενός γερόλυκου μπουρδελιάρη, δίνοντάς του την τιμή να τον συνοδεύει σε νέα ερωτικά μονοπάτια.
Το ότι πήγα καρφωτός στο συγκεκριμένο μαγαζί, ευθύνεται στις κριτικές που είχα διαβάσει, για μια νέα άφιξη, μιας καινούργιας και εμφανίσιμης νεαρής κοπέλας.
Υπηρεσία ήταν ο γνωστός σε όλους Βασίλης, ο οποίος με γνωρίζει και πάντα μου λέει πληροφορίες για παλιές πουτάνες, όποτε τον ρωτάω.
Μετά από λίγα λεπτά αναμονής βγαίνει από το δωμάτιο η Σόνια, την οποία παρουσίασε ο Βασίλης με τον δικό του, ξεχωριστό τρόπο, χρησιμοποιώντας γνωστές φράσεις, σήμα κατατεθέν του, όπως τζιτζιλόνι, πνευστό χωρίς ομπρελίτσα κτλ.
Η Σόνια είναι ένα ψηλό, μελαχρινό και πολύ ωραίο μουνί, όχι πάνω από 19 ετών, με μακριά μαύρα μαλλιά, κωλάρα, βυζάκι φτιαγμένο και αθώο χαμόγελο, που προδίδει την απειρία της.
Για απλό μπουρδέλο είναι too much και απορώ πως δούλευε εκεί μια τόσο μικρή, με τέτοια προσόντα. Την απάντηση την πήρα, όταν έδωσα 20€ και πέρασα στο δωμάτιο.
Την περίμενα γυμνός και ελαφρώς προβληματισμένος, καθώς οι κριτικές της ήταν αρνητικές. Θα πει κάποιος και με το δίκιο του: "Και γιατί πέρασες, τότε"; Πέρασα γιατί νόμιζα πως θα τελείωνα και γρήγορα, μάλιστα, μόνο από την εμφάνιση. Γελάστηκα!
Μπήκε μέσα χαμογελαστή και μου μιλούσε χρησιμοποιώντας λίγα ελληνικά, αν και ο Βασίλης μου είχε πει πως δεν τα μιλάει καθόλου.
Αφού συστηθήκαμε, με ρώτησε αν θέλω πίπα με ή χωρίς προφύλαξη. Φυσικά είπα χωρίς και αφού μου τον αποστείρωσε με αντισηπτικό μαντηλάκι, τον έβαλε στο στόμα της και άρχισε να μου κάνει μια πίπα, η οποία αν ήταν ένα κλικ πιο χαλαρά τα χείλια της και δεν τα βεντούζαρε πάνω στο καυλί μου, θα ήταν τσιμπουκάρα.
Την σταμάτησα, μου έβαλε προφυλακτικό και της είπα να ξαπλώσει για ιεραποστολικό σεξ. Μόλις τον έβαλα μέσα, αυτή κατευθείαν μάγκωσε τα πλευρά μου με τα πόδια της, έτσι ώστε να μην μπορώ να σπρώξω καθόλου.
Δεν είπα κάτι και αμέσως την έβαλα να γυρίσει στα τέσσερα, για πισωκολλητό. Μόλις τον έβαλα και σε αυτή την στάση, αυτή σχημάτισε με το κορμί της κούρμπα, σαν το γεφύρι της Άρτας, πάλι για να μην μπορώ να σπρώξω, καθώς φαίνονταν ότι πονούσε.
Τι έγινε ρε πούστη μου, σκέφτηκα. Μπήκα ξέροντας ότι η συγκεκριμένη δεν θα έκανε τίποτα το ιδιαίτερο, αλλά αυτή εδώ ήταν ο ορισμός της φυγόπονης.
Προσπάθησα να σπρώξω όσο μπορούσα, αλλά δεν γινόταν έτσι δουλειά. Της πρότεινα να γυρίσει για να την χύσω στα βυζιά, όπου παραδόξως δέχθηκε, γυρνώντας πλάγια το κορμί και το κεφάλι της, για να μην την πάρουν τα σκάγια στο πρόσωπο, κάνοντας παράλληλα και έναν μορφασμό απαξίωσης.
Λόγω της εμφάνισής της και με λίγο παίξιμο, κατάφερα να την χύσω στο στήθος, με αυτή να κάνει χειρότερους μορφασμούς αηδίας, καθώς το σπέρμα έπεφτε πάνω της.
Σκουπιστήκαμε και οι δύο, με χαιρέτησε και έφυγε. Εγώ, αφού πλύθηκα και ντύθηκα, βγήκα έξω στο σαλόνι και μόλις ο Βασίλης με ρώτησε πως ήταν, του είπα να της κάνει παρατήρηση για αυτή την φυγοπονία.
Έφυγα ξενερωμένος, από την φόλα που έφαγα, σκεπτόμενος την υπόσχεση, που μόλις μου είχε δώσει ο Βασίλης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostas8000, Duke Nukem, satyrus και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2016
Δώσε φόλες στο λαό του μπουΝαι!
07 Ιανουαρίου, 2016
Δυστυχώς παραμένετε ευήθης και το 2016!
07 Ιανουαρίου, 2016
των φρονιμων τα παιδια πριν πεινασουν μαγειρευουν
07 Ιανουαρίου, 2016
Ωραια κριτικη με ηθικοπλαστικα στοιχεια. Μπραβο!
DN
Duke Nukem
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4