Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πηγα λοιπον σε αυτό τον οικο με σκοπο να βρω την λαουρα για μενα την ιερια του ερωτα...το τονιζο για τα γουστα μου!! και τελικα δεν ηταν , ηταν μια άλλη καινουργια ονοματη κλαουντια αδυνατη αρκετα σκινι μαυρο μαλλι μακρυ εως τους ομους , ωραιο προσοπο μικρο πεταχτο στητο βυζι σαν λεμονακι.,.,,ΕΙΠΑ να δικομασο η τσα όπως παντα ευγενικη, αναμονη λιγα λεπτα , αρχιζη να βαρα μαλακια σε εντελος πεσμενο μοριο πολύ δυνατα με αποτέλεσμα να μου χτυπάει δυνατα τα αρχιδια....Της λεω βαλε καποτα και κανε πιπα , μου λεει εχεις κατι ΄΄ γελασα και της λεω όχι κανε πιπα...Ξεκιναει μια αεροπιπα με χερι μειλαμε αυτό δεν υπηρχε ουτε καν εγλυφε την καποτα μειλαμε....Της λεω παμε κανονικι σταση προσπαθουσα να χοσο σχεδόν πεσμενο μοριο και εκανε ιχ ιχ ιχ αχ ουχ ουχ ιχ ιχ αχ....της λεω γυρνα πλαγια εκανε πως δεν καταλαβαινη....γυρναει από τα πολλλα και πανο που καταφερα να καυλοσο με βουτάει από τον κολο και με τραβαγε τοσο δυνατα οπου μου χαλασε τελειος τον ρυθμο και ξαναπεσε το ηθικον...της λεω γυρνα πισο παλυ δεν καταλαβαινε.....μου λεει εχεις κατι΄΄΄της λεω γυρνα πισο καλο μου εχω πολλα στο μυαλο μου....Μεγάλο χαμόγελο Σκεφτηκα ετσι θα την γαμησο στα γρηγορα για να τελειονη το ολο σκηνικο....Εκει μαγκες τα ειδα όλα....εκτος ότι ειχε πολύ τριχα στην κολοτρυπα της....Μου ριχνη κατι κλανιδια τα ειδα όλα...εξου και ο τιτλος τα κανονια του ναβαρονε....μου ριχνη τεσερις κλανιες οπου ξενεροσα τελειος,....Της λεω στα καπακια σηκο σηκο και βαρα μου μαλακια....παλυ εκανε πως δεν καταλαβαινη...από τα πολύ το κανει μου βαρα μαλακια χυνο παρα πολύ μεγαλη ποσοτητα και ενο ηθελα και άλλο σταματησε και δεν βγηκε ολο το σπερμα με εκοψε με λιγα λογια....Σηκονομε παο να πεταξο την καποτα...μου λεει ευχαρηστο εγω ειμουν γυρησμενος πλατη και ουτε καν της μειλησα..εκει εκανε το τραγικο και ακου μοθτσ μουτσ γυρναο και μου εστελενε φιλακια και γελουσε με ειρονια....αυτά μαγκες μακρυα από την φολα την κλανιαρα...Γερο-μύστης τελος από ότι καταλαβα είναι από αλβανια .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Kλαούντια
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.402
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, kopaskk

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2016
Η πουτάνα απο Αλβανία..εσύ απο πού είσαι φίλε συναγωνιστή?? Χαμόγελο
08 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χετταίος μπετατζής.
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
09 Ιανουαρίου, 2016
Από Ελλαδα, λογο ελειπης συγκεντροσης εχω ξεχαση ορθογραφια..Ελπιζο να μην ξεχασο και αλλα πραγματα μελλοντικα..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3