Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από αρκετή βόλτα στη Φιλης και στα πέριξ είπα να πάω ξανά και στο συγκεκριμένο μαγαζι να δω τι παίζει.
Το συγκεκριμένο επισκεπτομουνα και παλιότερα οπου ήτανε η μικρή Βικη με πλούσιο πρόγραμμα αλλά φανερά ταλαιπωρημένο κορίτσι.
Τοτε τα μαγαζιά ήτανε τρία, μετά γίνανε δυο τελευταία έμεινε ενα και καλο!, τρομάρα του.
Μπαίνοντας αποχωρούσε ενα πολύχρωμο τσούρμο από την κοιβωτο του Νώε . Τελευταία η περιοχή δουλεύει σχεδόν αποκλειστικά με προσφυγες και μετανάστες που φερνουν τον οβολό τους στις πολλές αλβανες της περιοχής, ελπίζω να μην φερνουν και αρρώστιες αν και το φοβάμαι.
Όμως επειδή μου γυαλισε η κοπέλα που παρουσιάστηκε μόνη της με νορμάλ πρόγραμμα, κι αυτο γιατί είχε ωραιο στήθος 2ρι μαλλι ξανθό προσωπακι αδιάφορο όπως και το υπόλοιπο κορμάκι της -1,60- όμως με λευκο και καθαρο δερματακιειπα να περάσω.
Εδωσα το 20 ρικο στην αμίλητη τσατσα και μπηκα στο δεξί δωματιο οπου και ξαφνιαστηκα δυσάρεστα αφού στον ίδιο χώρο-μια πλαστικά κουρτίνα τη χωρίζει- είναι και η λεκάνη της τουαλέτας με ότι αυτο συνεπάγεται. Παλιότερα πηγαινα μόνο στο αριστερο.
Τι να πω πολύ παρακμιακος ο χώρος ακόμα και για τη Φιλης.
Το κορίτσι ήρθε γρήγορα κρατώντας στο χέρι τα σύνεργα της εργασίας, με ρωτησε ξαπλώνοντας διπλα μου το όνομα μου και έπιασε να ετοιμάζει το σκουφάκι, δεν αντέδρασα αφού από την αρχη με γαργαλισε η εμφάνιση της και δεν σκόπευα να πολυκυλιστω στα σεντόνια από οπου ισως είχε περάσει το πλήθος που προηγουμένως ανεφερα.
Ακολούθησαν τα συνηθισμένα στοματικο συμπαθητικό, μετά εγώ από πάνω οπου διεπίστωσε και εγώ ότι ειχα καλή αίσθηση λόγω στενότητας και τέλος στα τέσσερα οπου πράγματι το κωλαράκι της εκανε το θέαμα άκρως καυλωτικο και εκεί τελειωσα χαϊδεύοντας τα σφιχτά της κολωμερια
Μου χαμογελασε με ευχαριστησε και την εκανε αφήνοντας με με την τυπική αίσθηση της ικανοποίησης που κατά μέσο ορο αισθάνομαι σε αυτούς τους οίκους της απώλειας.
Πλύθηκα στο άβολο όπως όλα νηπτηρακι και εφυγα για να αλλάξω σπίτι γιατί ο χώρος σε αντιθεση με το κορίτσι δεν μου ενέπνεε εμπιστοσύνη.
Φτιαχτε βρε παιδιά τα μαγαζιά δεν είμαστε και ζώα, υπάρχουν στην ευρύτερη περιοχή στουντελα του 20ρικου που τύφλα ναχουνε κάποια στούντιο.
Αλλά συνήθως εκεί είναι οι κοπέλες φάκες.
Συνολικά αν πευχαινα το κορίτσι σε καλύτερο χωρο θα το ξαναεπισκεπτόμουνα, εκεί όμως δεν...
Την άλλη μέρα το πρωί έψαξα για τη Βικη τουλάχιστον να επαιρνα πίσω πόρτα και ας ρισκαρα αλλά ήταν κλειστά.
Καλή χρονια και καλά μυαλά σε όλους μας!.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, black crow, Duke Nukem

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού