Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228191
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ημε/νια στο περιπου ευκολο κλεισιμο ραντ. και σε 15 εφτασε...το λοιπον αυτο που βλεπετε αυτο παίρνεται...ψηλη 1.70 τουλαχιστον καταξανθη και skinny...οτι πρεπει λεω καθως ειμαι skinny κ anal lover!!και αρχιζει το ματσς οπως λεει κ ο ΚΗΛΑΗΔΟΝΗΣ...ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΠΙΕ!! χωρις χερια γαμαγε το λαρυγγι οχι το στομα της ακουραστη μεχρι που αφηνιασα γιατι απλα ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ...αφου χωνω κ γω τα γλωσσιδια στις ΡΟΖ τρυπες της σακουλιτσα 2λεπτο κομπρεσαρισμα ιεραποστολικα στο νακιμου της...εξοδος πρεσαρισμα κι αλλο τα ποδια διπλα στη μουρη της και καρφωμα στη κωλοτρυπιδα κ εκει που εγραφε 5000 στροφες να τα μαας με το που ακουω τα αληθινα αχ βαχ και γουσταρει(-Σ αρεσει απ το κωλο??-ΝΑΙ πολυ)...περναμε στης 14000 στροφες με 2 ανοιχτες μπουκαλες NOS!!!δωσε πονο σιουυυυ τοσο γουσταρε κ επαιζε το ροζακι της...αφου αφου ακουω το κρακ απ τη μεση μου...αντε λεω να σταματησω...παρτα στο στομα...ντους 5 λεπτο τσιγαρακι( μονο τοση ωρα ειδα το πουτσο μου!) ...ξανα πλαγια 69 παλι εξαφανισε το πιτσιρικα τον πανιασε μεχρι που δν αντεξε κ ξανα παρτα στο στομα!!

βαθμολογιες λογω συστηματος χαμηλες!!!

Υ.Γ.για εσας εδω ειμαι νεος αλλα ειμαι πολλα χρονια στο κουρμπετι (δν γραφω για δικους μου λογους) ηταν 1 απ τα καλυτερα μου ραντεβου και γι αυτο το αναφερω ΕΙΔΙΚΑ σε αυτη τιμη!!
Υ.Γ.2 συγχαρητηρια στο LACOBA ΓΙΑ ΤΑ ΤΗΣ ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ κρεβατια...οντως δν σπανε με τπτ!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 15, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
siou111
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
527
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Kimi13, Doc3000 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2016
Αδερφέ είναι εύκολο το τηλ της κοπέλας? ?
08 Ιανουαρίου, 2016
Tο Συγχαρητηρια στο Lacomba τι το ηθελεs ?? ενα ματσο χαλια και μ-----s ειναι .....το Αντζελακι παντωs ειναι οντωs δυναμη !!!!!Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2