Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
κατεβηκα σε αυτο το σπιτι ωστε να δω τι παιζει διοτι ειχα κανει μεγαλη τσαρκα και ηθελα να αδειασω καπου. ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ υπηρεσια η οποια ελεγε να περιμενουμε λιγακι ωστε να βγει απο το δωματιο η κοπελα βγαινει η κοπελα απο το δωματιο και βγαινει μια νεαρη που φορουσε μαυρα εσωρουχα ρωτησα το ονομα της και μου ειπε ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ρωτησα την τσατσα τι προγραμα κανει ειπε τσιμπουκακι πισωκολητο και 69 δινω στην τσατσα τα 10 ευρω και μπηκα δωματιο μετα απο τρια λεπτα ερχεται η κοπελα και για να σπασει ο παγος με ρωτησε αν ειμαι ελληνας γδυνεται η κοπελα ωραιο σωμα ειχε και ωραια βυζακια μου ξεκινησε μια πιπα η οποια δεν ηταν τοσο καλη μετα την γαμησα απο μουνακι γαμιωταν ανετα σε αυτη την σταση. ΚΑΙ τελος την γαμησα πισωκολητο εχει ωραιο κολαρακι εκει εχυσα η κοπελα δεν ειναι φολα αλλα ουτε και κοπελα να περασεις σουπερ ειναι μια ομορφη κοπελα που μπορει περισσοτερα την πρωτεινω σε οσους τους αρεσουν τα πιπινια αλλα για απαιτητικους πελατες οχι εχω θα ξαναπαω αν την δω ωστε να δω αν θα εχει βελτιωθει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Υπηρεσίες
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού