Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83487
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τις ευχαριστιες μου στον nsmirni76..ποτε οι διηγησεις ενος τριτου δεν ηταν τοσο κοντα στην πραγματικοτητα...κυριολεκτικα μου κουνηθηκε το μυαλο...ηθελα να τηρησω το πρωτοκολο συνευρεσης του συναγωνιστη και παρολο που αντεξα την αριστοτεχνικη της πιπα...μια σε αργο τεμπο και χειρομαλαξη..την αλλη σε γρηγορο τεμπο με βαθειες καταποσεις του μοριου...την αλλη πλαγια στο μαγουλο με γλυψιμο των αρχιδιων (πρωτη φορα το ειδα αυτο ...ουτε σε τσοντα)...απο τα 30λ τα 20λ ηταν πιπα...κατοπιν ιππαστι με βαθειες διεισδυσεις προσπαθουσε να μου αποσπασει το σπερμα...εις ματην ...αλλα η θεα των υπεροχων στηθιων κι ο εντονος εναγκαλισμος με το ζεστο νεανικο σωμα να με τυλιγει με συνεπηρε σε πεισμα των προσπαθειων συγκρατησης υπεκυψα και εξακοντησα ολο μου το σπερμα, τοσο βιαια που το προφυλακτικο σφηνωθηκε στο κολπο και εψαρευθη. Αριστη η νεαρα με σωμα χυμωδες και μια περιεργη ομορφια στο προσωπο
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2016
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
danni
Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
81
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pussy Doctor, xprncseeker, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2016
+1.000
Αφού διάβασα κριτική Σμύρνη επισκέφτηκα και εγώ τη σχετική κορασίδα. Το δύνατό της χαρτί είναι η πίπα. Ίσως από τις καλύτερες.
Μπορεί να θέλει 50 (από 40 που έιναι η ταρίφα) αλλά τα αξίζει .
06 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στη φωτο του αβαταρ σου ποια ειναι;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2