Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 102224
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φίλοι μου, φίλοι μου! Άλλη μια κριτική μου για studio βεβαίως βεβαίως, αν γνωρίζετε το κόλλημά μου για τα studio. Περιττό να σας πώ ότι είμαι κατενθουσιασμένος με το εν λόγω.

Πήγα σήμερα κατα τις 18:30, αφού συμβουλεύτηκα το αγαπημένο μας site. Αχαρνών 106, δίπλα στο μπουρδέλο της προέδρου των εκδιδομένων, που βρίσκεται Αχαρνών 104. Θα της φάει τη δουλειά αυτό το μαγαζάκι. Πρώτη εντύπωση, το προφανές του σημείου που βρίσκεται. Δηλαδή, η ορθάνοιχτη πόρτα φυσικά και η κόκκινη λάμπα απ' έξω. Πολύ εμφανές το πού πάει κανείς όταν μπεί εκεί μέσα. Ακριβώς δίπλα σε ένα αρτοποιείο.

Ανεβαίνοντας, πολύς κόσμος. Ανοίγει η τσατσά (μια μεγάλη σε ηλικία Ρωσίδα) και πέρασα στο σαλόνι. Πεντακάθαρο, μεγάλο, άνετο, μοντέρνο, με τρείς καναπέδες και μπουκάλα με νερό για να πιεί κανείς όσο περιμένει.

Και παθαίνω την μουνόπλακα της ζωής μου... Βγαίνει και παρουσιάζεται η Εμμανουέλα... Τι να σας πώ. Ίσως την αδικήσω με την περιγραφή μου. Γύρω στο 1.70 ύψος, απίστευτο κορμί, πλατινέ ξανθό μαλλί, μικρό στητό στήθος, ξυρισμένη από πάνω εώς κάτω, απίστευτα λάγνο χαμόγελο. Πρώην ανατολικό μπλοκ.

Περνάω μετά από 10 περίπου λεπτά στο δωμάτιο. Τεράστιο. 30 ευρώ το απλό, 50 ευρώ το 69, 70 ευρώ το sex show. Ενας μεγάλος καθρέφτης στον τοίχο. Πήρα το απλό πρόγραμμα.

Και μπαίνει η θεά στο δωμάτιο. Συστήνεται με άπταιστα ελληνικά και με εκείνο το χαμόγελο να με τελειώνει πρόωρα. Μου είπε κα την ηλικία της, 22 ετών. Παιδιά, είναι και φαίνεται. Μου πήρε μια καταπληκτική πίπα, έβαλε κρέμα στο ξυρισμένο μουνί της και ξεκινήσαμε ιεραποστολικό. Δεν πρόλαβα να αλλάξω στάση. Η συμμετοχή της, η προθυμία της, οι απίστευτες φωνές της και το γεγονός ότι κοιταζόμασταν και οι δύο στον καθρέφτη την στιγμή που το κάναμε (πολύ ερεθιστικό), με έκαναν να τελειώσω μέσα σε 3-4 λεπτά.

Πολύ καλή σχέση απόδοσης και τιμής παιδιά. Φτηνά και καλά. Φαντάζομαι ότι πρέπει να υπάρχουν κι άλλες τέτοιες μουνάρες στο συγκεκριμένο μαγαζί. Τιμήστε το, θα με θυμηθείτε. Θα κάνω πολύ καιρό να πάω αλλού παιδιά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμανουέλα
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού