Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λίγο πριν αποχωρήσω με την φρεγάτα για μερικές μέρες πιρφοριάς και απαξίωσης επισκέφθηκα το συγκεκριμένο μπουρδελάκι για μια δυνατή κατάθεση φέρνοντας στο μυαλό μου την κριτική του νέα σμύρνη 76 Ναι!Ναι!.Το πέρασμά μου από την Φυλής ήταν ανεπιτυχές μιας και ελάχιστα τσαρδιά ήταν ανοιχτά συν ότι η περιοχή θυμίζει την φυλής στα άνω λιόσια Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Τέλος πάντων στο μπουρδελάκι αυτό συνάντησα μετά από καιρό τον τσάτσο που δούλευε στο κολωνού 47 όροφος με την βραζιλιάνα τερέζα η οποία μας άφησε χρόνους Γερο-μύστης.Μου παρουσίασε μια σκληροπυρηνική πουράτζα η οποία μου έκλεισε το μάτι και μου είπε θα περάσουμε πολύ καλά Ματάκι.Δεν ήθελα κάτι παραπάνω και αφού έδωσα ένα απαξιωτικό 20ευρω πέρασα στο ανακαινισμένο δωμάτιο.Μετά από λίγο ήρθε και η τύπισσα και αφού γδύθηκε άφησε το κορμί της στις ορέξεις μου ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο.Την έγλειψα σε λαιμό-βυζιά ενώ χάιδευα και το μουνάκι της.Εκείνη με ξάπλωσε και άρχισε να με γλείφει από λαιμό μέχρι αρχίδια τα οποία καραμέλωσε πολύ καλά και στο καπάκι ξεκίνησε μια παθιασμένη υγρή πίπα όπου πραγματικά μου τον εξαφάνισε ΣπασίκλαςΕμμμμ.Δεν χόρταινε να με τσιμπουκώνει κι εγώ είχα αράξει και το απολάμβανα Χαμόγελο.Σε κάποια φάση και ενώ ήμουν φουλ καυλωμένος μου είπε να μου βάλει καπότα Money Mouth.Αυτόματα άρχισε να μου πέφτει και της λέω θέλω να στο τρίψω ακα στο μουνάκι.Αρχικά διστάσε αλλά τελικά με άφησε κάνοντάς μου παράλληλα κάτι σαν χωρό σε στριπτιτζάδικο πάνω στο γυμνό καυλί μου.Οι καύλες μου είχαν απογειωθεί μιας και από μόνη της κόντεψε να τον βάλει μέσα στο υγρό μουνάκι της Ναι!Ναι!.Όμως εκεί που ήμουν έτοιμος να τον χώσω ακα με αιφνιδίασε και μου φόρεσε την καπότα Θυμός.Ανέβηκε πάνω στον πούτσο μου κα άρχισε να χοροπηδάει σαν τρελή.Εγώ είχα αρχίσει να νιώθω άβολα και σιγά σιγά έχανα την στύση μου αν και η γκόμενα πραγματικά το γούσταρε τρελά.Την σταματάω,βγάζω την καπότα και της λέω να με ξαναγλείψει για να την χύσω στο στόμα.Και πάλι αυτό το ακα λαρυγγωτό τσιμπούκι που εξαφανίζεται το καυλί και μετά από λίγο κατάθεση στο στόμα τηςΜεγάλο χαμόγελο.Σηκώθηκε πήγε να τα φτύσει και άραξε λίγο δίπλα μου στο κρεβάτι.Ο τσάτσος είχε ήδη χτυπήσει την πόρτα 2 φορές νομίζωντας ότι δουλεύει ακόμα στο μετάξι ΜαλακίαΜαλακία.Φυσικά απαξιώθηκε από την πουράτζα η οποία μου έλεγε πως είναι λίγο καιρό στην δουλειά και πως πριν δούλευε σε ''κανονική'' δουλειά όπως είπε.Πιστεύω μόλις γνωριστούμε λίγο καλύτερα θα γίνει όσο ρομαντική θέλω μαζί μου Μεγάλο χαμόγελοΝαι!.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.325
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, xenitemenipsixi, antiosmuchachos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού