Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στο άδειο από κόσμο μισοφωτισμένο σαλόνι του ορόφου η Τζοάνα βγήκε και παρουσιάστηκε μόνη της, χωρίς όμως να μου πει το πρόγραμμά της (ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κώλος) μιας και θεώρησε (κακώς!) πως θα το γνώριζα απ' τις προηγούμενες φορές που την είχα δει.
Επρόκειτο για μια μάλλον χαμηλού αναστήματος, άνετη (στους τρόπους) μελαχρινή, με ίσιο σκούρο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, ασχημούλα, με πρόβλημα στο αριστερό μάτι, τ' οποίο προσπαθεί να κρύβει πίσω από κάποιο τσουλούφι, μεγαλούτσικο στήθος και καλοταϊσμένο κορμί.
Της έκανα γνωστό πως θα περνούσα και της έδωσα το πολυπόθητο εικοσάρι.
Μ' έβαλε σ' ένα ψιλοσυμπαθητικό δωμάτιο αφήνοντάς με να ετοιμαστώ κι επέστρεψε ύστερα από τέσσερα λεπτά.
Αφού έμεινε τσίτσιδη —δεν έβγαλε τα πορνοπέδιλά της— έσκυψε από πάνω μου και ξεκίνησε με απαλά φιλάκια κι ακρογλώσσιο γλειψιματάκι στις θηλές, λίγο στον λαιμό, πέριξ του στόματός μου ("έπεσαν" και κάποια ψιλογλωσσόφιλα) χαϊδεύοντάς μου ταυτόχρονα τον μπούτσο και τ' αρτίντια. Στη συνέχεια διέκοψε για να ετοιμάσει την καπότα (από την αρχή της είχα ξεκαθαρίσει πως δεν επιθυμούσα ελεύθερο στοματικό) και να προχωρήσει σε μία ικανοποιητική πίπα κατά τη διάρκεια της οποίας, ακούγοντας κάποιον να μπαίνει στο σαλόνι, φώναξε, «καθίστε!»...
Νιώθοντας τη στύση μου ικανή της είπα για γαμήσι.
— Πώς θες, κανονικά;
Τη γάμησα για λίγο "κανονικά" (καλή στάση, μέτρια αίσθηση) κι ύστερα της ζήτησα να γυρίσει και στα "τέσσερα". 'Ηταν τότε που παρατήρησα το μικρό τατουάζ (πεταλούδα) στο αριστερό της κωλομέρι. Κρατώντας τη γερά απ' τη μέση συνέχισα τη γάμευση μέχρι που γέμισα την ελαστική θηλή με σπέρμα, η ποσότητα του οποίου "ενθουσίασε" την κοκότα: «τόσο πολύ! Ουάου, το γέμισες το προφυλακτικό μωρό μου!».
Ανοίγοντας την πόρτα, λίγο αργότερα, διαπίστωνε πως στο σαλόνι δεν την περίμενε κανείς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζοάνα
Υπηρεσίες
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ζορό_2, sexdreamer, n.smirni76 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού