Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατεβηκα τα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω ημιυπογειου οικου ανοχης.Καθισα στον ξυλινο καναπε και η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Ρωσιδα Βαλεντινα.Προκειται για μια νεαρη ιεροδουλη με μετριο σε ομορφια προσωπο , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα , ωραια στητα μικρομεσαια βυζακια , καστανοξανθο σγουρο μακρυ μαλλι και κανονικο κορμι.Η τσατσα ανακοινωσε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στομα.Η κοπελα ειναι καινουργια στα τσιμπουκαδικα αλλα καποιοι συναγωνιστες εχουν γραψει καλα λογια για την αποδοση της.

Πληρωσα και περασα στο δωματιο οπου ειχα γαμησει την Συλβια στο παρελθον.Ενταξει το δωματιο ειναι κατω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο καθαριοτητας.Ειναι επιπεδου Μεταξουργειου.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Βαλεντινα.Μιλαει ελαχιστα Ελληνικα και λιγα Αγγλικα.Η κοπελα εβγαλε το στρινγκακι της και καθισε απο πανω μου.Αμεσως εφερε το προσωπο της κοντα στο δικο μου! Κολλησε την μουρη της στη δικη μου! Φαινονταν οτι γουσταρε την ολη φαση.Αυτη αρχισε απο μονη της να με γλωσσοφιλιαζει , χωρις να εχω εγω προσπαθησει να εκμαιευσω γλωσσοφιλα.Φιλιομασταν και εγω χουφτωνα το κωλαρακι της.Μειναμε αρκετη ωρα ετσι.Χαμουρευομασταν αρκετη ωρα.Εβλεπα οτι η κοπελα δεν βιαζεται οποτε ειχα χρονο να απολαυσω με την ησυχια μου την κοπελα.Υστερα αρχισα να γλυφω τα βυζακια της και να παιζω με το μουνακι της.Αυτη εβγαζε αληθινα καυλιαρικα επιφωνηματα! Αυτη αρχισε να γλυφει αργα και αισθησιακα τα βυζακια μου.Υστερα αυτη κατεβηκε πιο χαμηλα και αρχισε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια, αφου πρωτα καθαρισε το καυλι μου με μωρομαντηλο.Ηταν απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Εγω της πατουσα το κεφαλι για να με πιπωσει πιο βαθια! Δεν μπορει ομως να κανει ντιπφροατ.Εκανε ομως μερικες προσπαθειες.Την ειχα κυριευσει τελειως! Επισης ασχοληθηκε και με τα μπαλακια μου.Μου εκανε αρκετη ωρα ρομαντικο καραμελωμα! Ειχα πεθανει απο καυλα! Μου εκανε αρκετη ωρα πιπα.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη και δεν ειχε χρηση χεριου.Για πιπινακι ειναι αρκετα καλη.

Την ξαπλωσα ανασκελα και τον εχωσα στο λεπτο ξυρισμενο της μουνακι.Την γαμουσα και αυτη με τραβουσε προς το μερος της για να συνεχισουμε τα γλωσσοφιλα.Γλωσσοφιλιαζομασταν βαθια και παθιασμενα και εγω την ξεμουνιαζα σε δυνατους ρυθμους.Αν και περνουσα καλα δεν ηθελα να τελειωσω σε αυτη την σταση.Βγηκα απο μεσα της και την εβαλα να με πιπωσει μεχρι τελους.Αυτη αρχισε μια δυνατη ακαποτη τσιμπουκοδρομια με αρκετη χρηση χεριου για να μπορεσω να χυσω.Εγω εβλεπα το καυλωτικο θεαμα απο τον καθρεπτη! Το τελος ομως δεν ερχονταν.Δεν ηθελα να ταλαιπωρησω αλλο την κοπελα.Σηκωθηκα ορθιος και αρχισα να τον παιζω στο στοματακι της.Αυτη καθονταν στο κρεβατι , ειχε βγαλει την γλωσσα της και περιμενε με ανυπομονησια τα χυσια μου! Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα μεσα στο στοματακι της.Αυτη με ξεστραγγισε μεχρι τελευταιας σταγονας.Η κοπελα σηκωθηκε , εφτυσε τα χυσια και μου εδωσε ενα μωρομαντηλο να σκουπιστω.Η κοπελα με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Βαλεντινα ειναι μια μετρια ιερδουλη εμφανισιακα.Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο δηλαδη , για να βγει αμεσως το 20ρικο απο την τσεπη! Ομως την εμφανιση της , την αναπληρωνει με την αποδοση της! Παρεχει πολυ καλες υπηρεσιες.Ειδικα για πιπινακι.Με το σπαθι της δουλευει στα τσιμπουκαδικα της Διδυμου.Κανει προκαταρκτικα αρκετης διαρκειας.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη και μεγαλης διαρκειας.Κανει καραμελωμα στα αρχιδια.Συμετεχει στο κυριως σεξ.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Σας την προτεινω ανεπιφυλακτα! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter, crucifix και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού