Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πήρα την αποφασει να επισκεφτώ το συγκεκριμένο μπουρδέλο μία και είμαι από την γύρω περιοχή...
δεν περιμείνω και πολλά γιατί γνωρίζω την κατάσταση.
άλλα βρήκα την βερόνικα μία πολύ ωραία κοπέλα κοντά στα 32 πάνω κάτω προσεγμένο σόμα με πολύ ωραίες καμπύλες κοντό μάλη(καρέ ήτανε ξανθό) με ωραία βυζιά μεσαίου τύπου και ένα πολύ ωραίο κώλο....
Η τιμή σταθερή στα 30 ευρώ.... αυτό με χάλασε δεν πειράζει το χρηματικό άλλα να περάσω καλά μπήκα λοιπόν στο δωμάτιο πού είναι άστα να πάνε άλλα δεν με πειράζει τα βασικά ήτανε τελεία το στρώμα ήτανε καταπληκτικό και τα σεντόνια μυρίζανε καθαριότητα και χωρίς να περιμείνω πολύ να το και το μανάρι μου με έκανε κάποια αστεία για το κρύο και όρμισε στο κρεβάτι.
Το τσιμπούκι καταπληκτικό μου φόρεσε την καπότα και όρμησε φενετε ότι η κοπέλα είναι μάστορας της τέχνης έχει πάρει και μία φέσι στο κρεβάτι που μπορείς να χαϊδέψεις και να κοιτά τα πάντα με καύλωσε σε χρόνο ντε τε την γυρνάω από επάνω μου η παρουσιατής άριστη γύρισμα πλάγια οπού εκεί τελείωσα δεν το περίμενα αυτό από το μπουρδέλο τον Γιαννιτσών άλλα το χηρότερο είναι τώρα λέω στην κοπέλα τι άλλα προγράμματα κάνεις για να συνεχίσουμε για ακόμα ένα γύρω μία και δεν έχει κόσμο έξω να περιμένει με έχεις φτιάξει παρά πολύ και βγάζω 100 ευρώ. τα κρατάω για προίκα η απάντηση της ντύθηκα και έφυγα.
΅Εγώ μία φορά εκεί δεν θα ξαναπάω ας τα μαζέψει για προίκαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2016
δυσκολα να κανει αλλα προγραματα συντροφε δε καταλαβες το νοημα που λενε
τωρα αφου δουλεβει γιατι δεν ανοιγει ενα δικο της μπουρδελο
και παιδευεται με αυτους τους λιγουριδες τοσοι πελατες εδω θεσσαλονικη
150 κοματια τη μερα καθαριζει δεν κλεινει τα μπουτια απο το πρωι μεχρι το αλλο πρωι
στα τεσσερα ειναι το κατι αλλο
βερο οι πελατες σου σε θελουν πισω
ετσι που παμε θα τον παιζουμε
και θα κοψουμε και τα μπουρδελα στο τελος τελος
αν αυτο δεν ειναι ερωτας
τι στο διαολο ειναι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1