Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400579
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
α) Ξημερώματα 2/1/2016
β) 3η μεταμεσονύκτια
γ) 50€
δ) Ντάλια,
ε) Ξανθιά, με 2άρι στήθος, κοντούλα με κοιλίτσα
στ)Αποφασίσαμε με φίλους να πάμε στο εν λόγω ίδρυμα. Γενικά η σκέψη είναι πολύ ωραία, πίνεις κάτω το ποτάκι σου. Κάποιες κοπέλες κάνουν στριπτίζ(προσωπικά είδα μόνο μια) και διαλέγεις όποια γουστάρεις να την πάς πάνω να τη γαμήσεις. Έμένα ήρθε η Ντάλια και μου μίλησε και μου πρότεινε να την κεράσω ποτό , αλλά γενικά δεν μ αρέσει να κερνάω, οπότε έφαγε άκυρο.Την ρώτησα όμως πόσο πήγαινε το πρόγραμμα και μου είπε ότι ξεκινάει απο 70€. Αυτό, μάλλον το είπε επειδή της είπα ότι ηταν η πρώτη μου φορά στον χώρο(αυτό δεν σημαίνει όμως ότι δεν ξέρω πόσο πάνε οι τιμές στην πιάτσα). Εγώ της είπα ότι πάντα με 50€ ξεκινάω για γνωριμία με καινούρια κοπέλα. Σε όλη τη διάρκεια της παραμονής μου στο μπάρ, όταν δεν πήγαινε σε άλλο πελάτη μου έκανε ματάκια απο μακριά και μου έστελνε φιλάκια, κάτι που λανθασμένα μου έδωσε την εντύπωση ότι θα ήταν καλή στο δωμάτιο. Τλσπ την πήρα σε κάποια φάση και πήγαμε πάνω. Πάνω, η συμπεριφορά άλλαξε σε μεγάλο βαθμό.
Μπαίνει μέσα και μου λέει "δεν θα μου πειράζεις τα μαλλιά!!!" οκ!! λέω ,κανένα πρόβλημα. Μετά έκανε μπάνιο(αυτό είναι απο τα λίγα θετικά της συνεύρεσης μας).Έρχεται μετά βάζει λίγο τον πούτσο στα βυζιά της αλλά με είχε ψιλοξενερώσει με την απωθητική συμπεριφορά της. Πάει να μου περάσει την καπότα σε ημισηκωμένη πούτσα και της λέω "περίμενε ".Πάω να της γλύψω λίγο τα βυζιά μπάς και αποκτήσω στύση 100%, και πάλι πετάγεται και μου λέει "πρόσεχε με το στήθος μην με πονέσεις".Της απάντησα να χαλαρώσει δεν έχω πονέσει ποτέ καμία γυναίκα. Επειδή κατάλαβα ότι η γυναίκα είναι καραφόλα του κερατά , την άφησα να μου κάνει μια πίπα στο ημισηκωμένο μου καβλί. Μετά τον έβαλα για ένα λεπτό μέσα της και μετά την έβγαλα έξω και άρχισα να την παίζω όπου μου επανέλαβε να τελειώσω γρήγορα για να μην περάσει ο χρόνος. Τράβηξα μια μαλακία παρουσία της και έχυσα.
Κοινώς το πενηντάρικο πήγε για πέταμα.
Η κοπέλα δεν την κάνει καθόλου καλά τη δουλειά της και είναι μακράν χειρότερη που έχω περάσει τον τελευταίο καιρό. Την κριτική μπορεί και να μην την έγραφα, μέρες που είναι και να ξεκινάω το χρόνο με κράξιμο ,αλλά όσο σκέφτομαι , πόσο όμορφα έχω περάσει με γυναίκες όπως Τάνια,Μικαέλα, Εμμυ, Τζιοβάνα, Ιρένα και πόσο καλές είναι οι κοπέλες αυτές στη δουλειά τους, σίγουρα όταν συναντάω τέτοιες φόλες δεν πρέπει να τις αφήνω άνευ κριτικής και να μην ενημερώνω τους συναγωνιστές για τις κακοτοπιές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντάλια
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6.055
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, Υπουργός83 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2016
Συναγωνιστη μου η Νταλια σου εφταιξε;
Αν διαβαζες καμμια κριτικουλα θα καταλαβαινες οτι πηρες απο την κοπελλα οτι και οι αλλοι που την εχουν επιλεξει......
03 Ιανουαρίου, 2016
Που να το ξερω αδελφε?? Ετυχε και πηγαμε! Δεν το ειχα ψαξει απο πριν! Μεγαλη φολα φιλε!! Ειχα πολυ καιρο να συναντησω τετοιο χαλι!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2