Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Και επανέρχομαι με την Βίκυ απόψε... μιας και από χτες βράδυ της είχα υποσχεθεί πως θα περάσω προς μίας ώρας το έπραξα… με θυμόταν φυσικά και πέρασα χωρίς σκέψη…. Το κορίτσι είναι όμορφο με γλυκό πρόσωπο, κορμί ωραίο με τα πιασίματα που σε εμένα αρέσουν. Ήρθε στο δωμάτιο και αρχίσαμε το παιγνίδι όρθιοι στο κρεβάτι… χάιδεμα σε όλο τις το κορμί, γλείψιμο λαιμό, στα πολύ όμορφα βυζιά της ενώ εκείνη ανταποκρινόταν ευχάριστα ενώ μου χάιδευε τον μικρό που ήδη μεγάλωνε πρόωρα.
Ξαπλώσαμε, ήρθε από πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στο λαιμό, στήθος και κατέβαινε. Έφτασε το στήθος της στον μικρό και άρχισε με πολύ καυλιάρικες κινήσεις να το παίζει πάνω στον μικρομέγαλο πια. Αυτό ήταν, βρήκε το ευαίσθητο σημείο μου… της είπα να συνεχίσει έτσι και μετά από λίγο της ζήτησα να έρθω από πάνω και να συνεχίσουμε ακριβώς το ίδιο… έκατσε στο κρεβάτι ενώ εγώ όρθιος μου τον έσφιξε στα βυζιά της και της είπα πως θέλω να την χύσω έτσι… το δέχτικε με ευχαρίστηση και με μεγαλύτερη εγώ εναπόθεσα πάντα ξεκάποτος.

Αν ξαναπήγαινα;;; Με ευχαρίστηση και μάλιστα λιαν συντόμος.

ΥΓ. αν πετύχω ξανά Αλεξάνδρα-Βίκυ στην ίδια ώρα θεωρώ ότι είναι το απόλυτο δίδυμο για παρτούζα…. Το άγριο με το γλυκό!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Μέλος
Εγγραφή:
23 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
140
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TEGE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού