Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Αναστασια ειναι μια Ρωσιδα μιλφογκιλφαρα.Πρεπει να ειναι γυρω στα 50 με 55 ετη ηλικιακα.Ειναι λοιπον μια κοντη ιεροδουλη με μεγαλα πεσμενα φυσικα βυζια , λευκο δερμα , ασχημο προσωποMoney Mouth με μεγαλα και εντονα εκφραστικα ματια , μακρυ μαλλι που συνηθως εχει μαζεμενο σε κοτσιδα , παχουλο σωμα και μπυροκοιλια.Εχει δουλεψει επισης Περγαμου 27 ισογειο , Καλυμνου 48 οροφος στο στουντελοΓερο-μύστης.Ειχα ακουσει πολλα για την πιπα της και αποφασισα να την τιμησω.Αλλωστε και αυτη στο σαλοναρισαμα διαφημιζει το τσιμπουκι τηςΜαλακία.

Εδωσα ενα απαξιωμενο δεκαρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η Αναστασια.Ηταν χαμογελαστη και μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Αυτη ξαπλωσε απο πανω μου και μου εκανε μερικα προκαταρκτικα.Βασικα λιγο εγλυψε τα βυζακια μου.Αυτα ηταν ολα τα προκαταρκτικα της!Λύπη Πηγα να της ριξω μερικες καρπαζιες στα κωλομερια , αλλα δεν της αρεσει!Κεφάλι σε τοίχο! Θελει λεει να την χαιδεουν!Μαλακία ΕΛΕΟΣ!Γαμήσου Αυτη κατεβηκε χαμηλα και ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της ειχε γρηγορο ρυθμο και πολυ χρηση χεριου.Ενταξει αν ηταν κανενα πιπινακι θα ειχα μεινει ευχαριστημενος.Αλλα απο μια Ρωσιδα μιλφογκιλφαρα περιμενεις περισσοτερα!Κουλ Η πιπα της ειναι μονοτονη!Λύπη Πραγμα απαραδεκτο για μιλφαρα!Θυμός Υστερα απο επιθυμια μου αρχισε να μου γλυφει τα μπαλακια.Το καραμελωμα ομως δεν ειχε μεγαλη διαρκεια.Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια χρονικα.

Την ξαπλωσα ανασκελα και τον εχωσα στην ξυρισμενη της μουναρα.Μολις αρχισα να γαμαω και ακουσα την τσατσα να χτυπαει την πορτα!Κεφάλι σε τοίχο! Τι στον πουτσο!Γαμήσου Δεν θα βαλουν μυαλο σε αυτο το μπουρδελο!Γαμήσου Στο 7 λεπτο βαρανε πορτες!ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου Εγω συνεχισα να γαμαω απτοητος και δεν εδωσα σημασια στην τσατσαΚουλ.Αυτο βεβαια που με νευριασε εν μερει , ειναι οτι η Αναστασια υποστηριξε την τσατσα και το θεωρησε απολυτως φυσιολογικοΓαμήσου.Οτι ειναι σωστο να χτυπανε σε ολους την πορτα!Μαλακία Ωραια λογικη!Κεφάλι σε τοίχο! Ξαπλωσα ανασκελα και της ειπα να με τσιμπουκωσει μεχρι τελουςΚουλ.Αυτη με πιπωνε με πιο γρηγορο ρυθμο αυτη τη φορα.Χρησιμοποιουσε πολυ το χερι της για να τελειωσω.Υστερα απο μερικα λεπτα αρχισα να χυνωΚουλ παρατεταμενα μεσα στο στοματακι της.Αυτη συνεχισε μεχρι να με ξεστραγγισει και υστερα τα εφτυσε.Ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Αναστασια ειναι μια ασχημη μιλφογκιλφαρα πουτανα.Ειναι μονο για σκληρους χυστεςΓερο-μύστης.Για αυτους που γαμανε μιλφακια και γκιλφακιαΕμμμμ.Αλλα και σε αυτην την κατηγορια υπαρχουν πιο ομορφες πουτανες!Γερο-μύστης Οχι μονο εμφανισιακα! Αλλα και σε αποδοση!Γερο-μύστης Υπαρχουν πολλες μιλφαρες πουτανες με καλυτερη πιπα! Η πιπα της ειναι μεγαλης διαρκειας αλλα μονοτονη.Μαλλον τους περισσοτερους τους τελειωνει στην πιπα χωρις να κανει σεξ.Ελαχιστα προκαταρκτικα.Οι λατρεις των πιπινιων και τον μοντελε κορμιων , να μην περασουν ουτε απεξω!Ναι!Ναι!Ναι! Θα τρομαξετε!Ναι!Ναι!Ναι! Η τσατσα μας ενοχλησε πριν το δεκαλεπτοΓαμήσου.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αναστασία
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Gingos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2015
Σωστά τα λέει ο φίλτατος de Vito. με τη διαφορά οτι τα βυζια δεν είναι ,,μεγαλα … Χαμόγελο Επειδή ήξερα από ετών λιγο τη συγκεκριμένη . πήγα προ καιρου να τη δω / είδα και ... δεν πέρασα . Εχει παχύνει πολυ απο τοτε στη Καλυμνου με την Κατερινα, αλλα΄αυτό την βοηθάει στο προσωπο, οπου έχει ετσι κι αλλιώς τσιτωθεί , α λα θεια Ευα - Π27 επίσης. Στην Καλυμνου ηταν πιο λεπτή και με πολυ σπασμενο πρόσωπο και σωμα… τωρα εχει βάλει και εγχρωμους φακους επαφής, και συν το δηθεν νενανικο στυλ και την κοτσιδα , το ολον ειναι μαλλον κωμικο..Εμμμμ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1