Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μεταμεσονύκτια βόλτα στην ευρύτερη περιοχή κατέληξα μεγάλου Αλεξάνδρου… μπαίνω στο αριστερό (αν και ουσιαστικά αριστερό και δεξιό διαμέρισμα είναι ένα σπίτι) και είναι η Αλεξάνδρα και η Βίκυ… Η πρώτη αγριομουνο με την δεύτερη πιο γλυκούλα. Την αρχή πήγα να φύγω για να συνεχίσω τη βόλτα αλλά η τσατσά με τις κοπέλες με περίσσιο χαβαλέ με έπεισαν να μείνω… αν και ήμουν στο τσακ να τις πάρω και τις δυο αφού για ώρα κάναμε πλάκα του στιλ να σας πάρω και τις δυο να κάνετε λεσβιακό κλπ τελικά μπαίνω με την Αλεξάνδρα.. ήμουν όρθιος και κάπνιζα στον νιπτήρα όταν μπήκε, έρχεται με αγκαλιάζει και αρχίζει να με χαϊδεύει και να χαμουρευόμαστε στα όρθια(δίνω ρέστα) την χάιδεψα παντού ενώ της έγλυφα και της δάγκωνα τις ρόγες . καυλιάρα με επιφωνήματα που σε φτιάχνουν τρελά … μέχρι να καθίσει στο κρεβάτι και να μου βάλει σκούφο με είχε κάνει ρομπότ λέμε. Την έβαλα στα τέσσερα και μετά την γύρισα μπροστά με τα πόδια στους ώμους, της χάιδευα τα βυζιά και έγινε η εκτίναξη.
Η Αλεξάνδρα είναι άγριο θηλυκό που γουστάρει πρώτα αυτή να περάσεις καλά, με το δεκάρικο να είναι λίγο για το γαμίση που σου κάνει. Η επόμενη επίσκεψη θα είναι για την Βίκυ γιατί θέλω να κάνω την σύγκριση αλλά η Αλεξάνδρα σίγουρα θα με βλέπει συχνά αφού με κέρδισε.

ΥΓ… Ο χώρος- δωμάτια χάλια αλλά σε αποζημιώνουν οι κοπέλες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
140
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hdermi, sexdreamer, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού