Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασα στον διπλανο οικο για να δω την καινουρια κοπελα, την Μονικα. Δεν ηταν του γουστου μου, οποτε πηγα και διπλα για τη Σιντυ, χωρις να ξερω οτι εχει βαρδια και χωρις να την εχω ξαναδει.
Ειναι μια συμπαθεστατη κοπελα λιγο πανω απο 25, Ουκρανιδα, γυρω στο 1,68, με στητα βυζακια, ωραιο κωλο και ποδαρες! Πολυ ωραιες γαμπες, φλεβες στα πελματα, Νο37 πατουσα και καυλογοβαρες κοκκινες! Οταν ειδα αυτο το συνολο περασα....
Εκανα μπανακι κι εσκασε μεσα το μωρο. Μου ειπε οτι το ξερει το προγραμμα και ρωτησε αν θελω κατι συγκεκριμενο, δυνατα ή χαλαρα κτλ. Πολυ σωστες ερωτησεις εκανε, to the point! Εκει που τα λεγαμε επεσα να γλυψω τις ποδαρες, δεν αντεχα αλλο να τις βλεπω ετσι! Αυτη συμμετειχε πολυ ωραια. Εχει πολυ σφιχτες γαμπες, τελεια αποτριχωμενες, μαλακο δερμα, ειναι καυλα. Μετα ανεβηκα στο κρεβατι οπου αρχισε ερωτικα χαδια και γλυψιματα μεχρι που εφτασε στα αρχιδια, τα οποια μου χαιδευε αρκετα και μετα εβαλε δαχτυλο. Ηταν πολυ καλη γενικα, φανηκε οτι το εχει, με ανοιξε πολυ ωραια. Μετα της ζητησα να βαλει το στραπ. Το φορεσε κι ανεβηκε λιγο ορθια, με πατησε στο προσωπο και μετα αρχισε το το στραπ. Το εκανε πολυ καλα! Στην πρωτη σταση τελειωσα.
Τα λεγαμε μετα κι επειδη ειδε οτι ειχε χρονο (και παρα το οτι ειχε χτυπησει κουδουνι) μου ειπε για να μην φυγω τοσο γρηγορα απο το δωματιο αφου ειχα πληρωσει ακριβο προγραμμα, να μου κανει μασαζ. Ειπα ναι με καποια επιφυλαξη, γιατι λογω αθλητισμου κανω συχνα επαγγελματικο μασαζ και ξερω οτι ειναι απαιτητικο. Κι ομως, το εκανε πολυ καλα!!!
Εφυγα με το χαμογελο στα χειλη...
Καλες Γιορτες, Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σίντυ
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, kotsos81, lastfallen

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού