Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα στις 01.10 . Αφού έκανα βόλτα σε ότι σπιτάκι ήταν ανοικτό Φυλής και πέριξ καθώς και Βέργας , χωρίς να δώ κάτι αξιόλογο με εξαίρεση το κοντοπούτανο την Μπιάνκα με την θεϊκή κωλάρα στο Φωκαίας 25β στοχευόμενα κατέβηκα στο Μετάξι για να πετύχω ή την Ελένη στο Κολωνού 48 ή την Ναταλία που εδώ και καιρό δουλεύει πια στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 .
Όταν έφτασα το Κολωνού 48 ήταν κλειστό(μετά άνοιξε)έτσι ήρθα εδώ , η υπηρεσία είπε ότι δουλεύει η Ναταλία και απλά περίμενα να αδειάσει δωμάτιο για να περάσω. Την Ναταλία την είχα πάρει στο Κολωνού 48 πριν 3 περίπου μήνες και είχα περάσει πολύ καλά , μάλιστα την είχα χαρακτηρίσει λυσσάρα. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο . Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Μετά από λίγο ήρθε , μου ευχήθηκε για τις γιορτές , έχει κάνει και αλλαγή στα μαλλιά της , απο χαλκόξανθα και καρφάκια που τα είχε σήμερα τα είχε ξανθοκάστανα και ίσια αλλά πάντα κοντά.
Της έβγαλα το φορεματάκι που φορούσε και αμέσως έκανα επίθεση στις μεγάλες ρόγες των βυζιών της ενώ χούφτωνα το μουνάκι της. Με έσπρωξε προς τα πίσω , αυτή την φορά κανένα προκαταρκτικό , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό για την πίπα , πήρε μωρομάντιλο και με σκούπισε. Η πίπα της μέτρια αργή και μηχανική και καθόλου υγρή όσο την άλλη φορά ενώ σήμερα χρησιμοποιούσε και πιο πολύ το χέρι της. Την σταμάτησα , της είπα να σηκωθεί και να πάει να κάτσει στην πολυθρόνα(αυτή που φαίνεται στις φωτός μου), την πλησίασα έβαλα τα πόδια της να κρέμονται απο τα “χέρια ” της πολυθρόνας και γονάτισα μπροστά της και άρχισα να γλύφω το ωραίο μουνάκι της , μου τράβαγε τα μαλλιά και αναστέναζε , σηκώθηκα και ασχολήθηκα λίγο με τις ρόγες της.
Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση πισωκολλητά στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , στήθηκε με τα πόδια κλειστά και καθόλου καλή στάση , αυτό είχε σαν αποτέλεσμα μετά απο λίγο να της πω να αλλάξουμε σε ιεραποστολικό , πιάσμα καλό ρυθμό αλλά όταν πήγα να την φιλήσω κρατούσε κλειστό το στόμα της και με φίλαγε πεταχτά στα χείλη , την προηγούμενη φορά κόντεψε να μου ξεριζώσει την γλώσσα...Συνεχίσαμε για πολύ λίγο σε ιεραποστολικό και μετά σηκώθηκε και πήγα και κάθισα στην πολυθρόνα , έβγαλα το προφυλακτικό και της είπα να σε χύσω στο στόμα. Σηκώθηκε και ήρθε και γονάτισε μπροστά μου , έπιασε τον πούτσο μου με το χέρι της και στο στόμα της έβαζε μόνο όσο περίσσευε , με έγλυφε και ταυτόχρονα με μαλάκιζε μέχρι που έχυσα στο στόμα της. Αμέσως σηκώθηκε και τα έφτυσε στον νιπτήρα .
Πλυθήκαμε με χαιρέτησε και πήγε στον επόμενο πελάτη. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δεκάλεπτο , περίμενα τους παπάδες της πρώτης φοράς αλλά δεν ήταν έτσι , χωρίς βέβαια να σημαίνει ότι ήταν κακή. Όπως έχω πει για μιλφακίδες έστω για μία φορά είναι καλή επιλογή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.700
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 midas69, pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2015
Ωραία κριτική
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1