Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 376841
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λίγα λόγια για την προ ημερών ‘επίσκεψη’ μου στη Σοφία

Η Σοφία είναι ψηλή, γύρω στο 1,70, χωρίς τις πλατφόρμες, με καλλίγραμμο αλλά όχι υπερβολικά αδύνατο σώμα, χωρίς πρόσθετα (σιλικόνες), με μικρομεσαίο στήθος, ότι βλέπουμε στις φωτο.
Χρειάστηκε να περιμένω αρκετά γιατί είχε άλλο πελάτη πριν από μένα

Μπήκε στο δωμάτιο, αφού είχα κάνει ντουζακι, μετά τις αρχικές-τυπικες κουβέντες άρχισε να μου τρίβεται και να μου δίνει φιλάκια, Αφέθηκα στα χάδια και την περιποίηση της, έφτασε χαμηλά και συνέχισε τα φιλάκια-γλυψιματα γύρω από την επίμαχη περιοχή.
Ανέλαβα δράση και άρχισα να τη γλύφω το στήθος και τις ρόγες της, οι οποίες ανταποκρίθηκαν, συνέχισα στα μπούτια της και μετά χώθηκα ανάμεσα τους, Από τις αντιδράσεις της κατάλαβα ότι στην ‘την έβρισκε’ γιατί κουνούσε τη λεκάνη της, αλλά μετά με διέκοψε, μου πέρασε λάστιχο και άρχισε το ‘καραμέλωνα’ και τη πίπα.
Η πίπα της πολύ καλή, (ρουμάνα γαρ), με γλείψιμο, χτυπήματα στα μαγούλα, ρουφήγματα κλπ.
Όταν κατάλαβε από μονή της ότι με έφτασε στα όρια, σταμάτησε και χωρίς να της πω τίποτα άρχισε την ιππασία, κουνιόταν κυκλωτικά ενώ εγώ έγλυφα τα βυζάκια και χάιδευα τα κωλομερια της.
Δεν την άφησα πολύ γιατί ήθελα να την πάρω στα 4, όπου στήθηκε καλά και για το τέλος άφησα το ιεραποστολικό όπου και τέλειωσα ενώ της έγλυφα το λαιμό.
Η πράξη συνοδευόταν σε όλη της τη διάρκεια από ερεθιστικά ηχητικά εφέ, χωρίς ενοχλητικές υπερβολές.
Άδειασα εντελώς και μετά έκατσε μαζί μου αν και είχε ακουστεί το κουδούνι, με αποχαιρέτησε με ένα φιλάκι.

Η Σοφία είναι ένα αξιόλογο girl-friend, μια σαφώς έμπειρη κοπέλα που κάνει συνειδητά και καλά τη δαυλιά της.
Συμμετείχε ενεργά σε όλη τη διάρκεια χωρίς θεατρινισμούς, ενώ εκπέμπει ένα αίσθημα ηρεμίας και τρυφερότητας.
Έμενα με κάλυψε πλήρως τόσο κατά τη διάρκεια της πράξης όσο και κατά τη σύντομη συνομιλία μας. Της είπα ότι θα με ξαναδεί, σε μεγάλο πρόγραμμα.

Η βαθμολογία είναι η μέγιστη δυνατή σε ορισμένα πεδία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ZANCLOD72, CHEYENNE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού