Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Αννα εχω παει καποιες φορες στο παρελθον αλλα καθε φορα ειναι σαν πρωτη φορα δεν με θυμαται...Οταν μπηκα η τσατσα ηταν ευχαριστη και ειχε και λιγο κοσμο.Δινω το παραβολο και περναω στο δωματιο οπου την περιμενα λιγα λεπτα διοτι ηταν απσχολημενη με εναν αλλο ανταγωνιστη...Προσκύνημα Η κοπελα εχει ματαρες και εμενα βασικα μαρεσει η κινηση της στο σεξ και ο τροπος που μιλαει..σε καθηλωνειΝαι! Ωραιο σωμα με βυζακι οπως το θελω και κωλαρακι οπως ακριβως το θελω!!Γερο-μύστης Πηγα στην Αννα μετα απο 4ο γαμησι με δυο γκομενες μονο και μονο για να την βαλω μπρουμητα τα να γαμησω το κωλαρακι της κοιτωντας το καθρεπτη..Κατσικογάμης Ξεκινησαμε με πιπα οπου μετα απο 4-5 λεπτα την γυρισα γρηγορα μπρουμιτα και αρχισα να την γαμαω οπως το ειχα φανταστει..Χαμόγελο χυνω και αμεσως ξαπλωνει στο πλαι και μου ζητησε να την παρω αγκαλια οπως περνεις την γκομενα σου για να κοιμηθητε.Κατσε ετσι μεχρι να "ξεροβηξει" η τσατσα και μπορω να πω ημουνα φυσιολογικα απομακρος αν και μαρεσε τρομερα η αισθηση αυτη...Σηκωθηκε με καληνιχτιζει και φευγει και στην συνεχεια αποχωρησα και εγω..!!Παω για το σωμα της και το υπερπτοπες βλεμμα της γιατι μετα απο γαμησια την προτιμω απο μια μαλακια σπιτι γιατι ξερω οτι αυτο το κωλαρακι ειναι για γαμησι-καληνυχτα!!Την τιμω, αν και σαν αρσενικη πουτανα που ειμαι, μετα απο γαμησια με ψευτογκομενες που ψαρευω εξω γιατι απλα μαρεσει...Καπέλο

Δωστε της πουτσο αξιζει....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, T.D.7

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2015
Έχει στο πρόγραμμάτης πρωκτικό αυτή η κοπέλα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1