Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55828
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νυκτα Τριτης και αφου ειχα κατακαβλωσει με τα ξεκωλια που ειδα εξω, δεν μπορουσα να ελεγξω τον πουτσο μου που σπαρταρουσε διαρκως μεσα στο μποξερακι...η καταθεση ηταν μονοδρομος και η μονη που μου ηρθε στο μυαλο εκεινη την στιγμη ηταν η Καρλα. Μελαχρινο, ομορφο προσωπο, δυομισαρι στηθος που κρεμαει σχετικα (χωρις η ρογα να κοιταζει 6 η ωρα) οταν βγαζει το πορνοσουτιεν και κωλαρα.
Περασα με το απλο οπως συνηθιζω για δοκιμη. Απο αυτα που ειχαν γραφτει στο thread ειχε δημιουργηθει η εντυπωση πως αυτη ξεκιναει απο 40 ευρω στο απλο. Αυτο τελικα ηταν ενα κακογουστο τρικ της γυφτοποντιας τσατσας που στην δικη της προσπαθεια να προσαρμοστει στην ΝΤΠ αντι πλεον να ζητιανευει για κανα 2ευρω ανεβαζε μονη της το κασε στα +10 ευρω αφου το κορτσοπον δεν ξερει ελληνικα και δεν μπορει να καταλαβει τι παιζει. Απλο λοιπον στα 30. Ναι!
Μετα απο λιγο ηρθε το πορνοπιπινι και επεσε πανω μου για προκαταρκτικα, τριφτηκε αρρωστα, με φιλουσε και επαιζα με το πορνοσωμα της. Μετα μου περασε καποτιδιο και ξεκινησε τσιμπουκι βαθυ και ρουφηχτο και ταυτοχρονα της ειχα βαλει την κωλαρα διπλα μου να την βλεπω απο τον καθρεφτη και να την φιλαω. Ετσι με αυτα και με αυτα ο παππους ξεσηκωθηκε ("εεελα στον παππου...εεελα στον παππου") και το μελαχρινο καβλετο καρφωθηκε πανω μου. Σφιχτομουνα επιτελους και με αρκετη ενεργεια στο πορνοκαρφωμα που παραλιγο να μου τα ξεζουμισει ολα. Της ζητησα να γυρισει στα 4 και το επανελαβε 2 φορες οπως ο υπουργοΠανος ("στα τεσσερα εσεις, στα τεσσερα"). Respect στο γκομενακι Προσκύνημα Προσκύνημα
Εκει το πηγα αργα μεχρι να ετοιμαστει το μουνι της να τον παρει βαθεια και μετα της τα εδωσα σε πιο γρηγορα τεμπο, επισης ετσι οπως ειχε χαμηλωσει ετριβα και τα αρχιδια στις πορνοπατουσες της και τα πεταξα αρρωστα μετα απο κανα 5λεπτο.
Με ειδε ετοιμο να πεθανω απο την ζεστη και καθησε μαζι μου αρκετα μετα για να ηρεμησω. Η εικονα απο τους καθρεφτες μου θυμιζε μαλακισμενο ζευγαρι σε ελληνικη παραλια. Το προβλημα ειναι οτι ετσι οπως με χαιδευε το μωρο ξανακαβλωνα οποτε σφυριξαμε την ληξη.
Ηταν μια πολυ καλη καταθεση και ημανε και το τελευταιος της βαρδιας οποτε παιρνει εξτρα μπονους. Σαφως και θα ξαναδοκιμαστει για να τι σιγουρεψουμε, τωρα οσον αφορα την τσατσα θα πρεπει να της τα πει λιγο το αφεντικο για το πως πρεπει να δουλευει σε αυτους τους χωρους, οι εποχες της τρουμπας και του βαρδαρη περασαν ανεπιστρεπτι.

Απ'οτι φαινεται ηταν και η τελευταια καταθεση για το 2015 που ηταν μια πορνοπλουσια χρονια καταθεσεων και εικονων και επειδη φυσει αισιοδοξος, ελπιζω το 2016 να μας προσφερει ακομα καλυτερες πορνοκαταστασεις και να μας φερει ενα βημα πιο κοντα στην χρυση πορνοκοινωνια. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κάρλα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Veros, ZeroTolerance, satyrus και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού