Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 1 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 3719
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η συνάντηση έγινε αρχές Δεκέμβρη.
Συνεννόηση με το γραφείο πανεύκολη. Έφτασε τάχιστα σε ξενοδοχείο του κέντρου που ήμουν. Η ομορφιά της δεν θα μου μείνει αξέχαστη, αλλά το τσιμπούκι και οι ακάματες προσπάθειες να χύσω τη 2η φορά είναι άξιες αναφοράς.
Είναι Ρωσίδα, ένα μήνα στην Ελλάδα και τα Αγγλικά της επαρκή. Ελληνικά ανύπαρκτα.
Ημουν μπανιαρισμένος όταν μπήκε, και τα γλωσσόφιλα που άρχισαν μετά το χαιρετισμό, συνεχίστηκαν στο κρεβάτι με ταυτόχρονη απαλλαγή των ρούχων μας. Μου είπε για μπάνιο και πήγαμε. Τη σκούπισα και γεύτηκα το αιδοίο της. Καλό στενό και με φουσκωτά χείλη. Γονάτισε και με τσιμπούκωνε μανιωδώς. Φτυσίματα, σρλουπς κι άλλοι καυλωτικοί ήχοι, απ το ρούφηγμα, θα συντόμευαν το μοιραίο αν δεν την απωθούσα. Πήγαμε στο κρεβάτι και ...βγαλαμε τα μάτια μας!Μεγάλο χαμόγελο
Τι στάσεις..!? τι αεροπλανικά... ότι θες!! Κάθιδρος έχυσα ιεραποστολικά μές το καυτό μουνάκι της.
Ξανά μπάνιο και καφεδάκι. Είναι καπνίστρια όπως κι εγώ. Στη συνομιλία μας γνώρισα μια έντιμη πόρνη/μητέρα. Ο 2χρονος γιος της είναι στη Μόσχα. Μου έδειξε fotos στο κινητό της. Άρχισε φιλιά και χάδια. Και μασάζ!! Ναι, το λάδι που είχα μαζί μου φάνηκε χρήσιμο. Το μασάζ που δέχτηκα είχε διάρκεια, αποτέλεσμα και δύναμη. Το σφριγηλό κορμί της τρίβονταν στο δικό μου, ρυθμικά, δυνατά και καυλωτικά. Τα βυζιά της πέρασαν απ το μπούτσο μου πολλές φορές, για να καταλήξει -ο πούτσος μου- στο καυτό της στόμα. Πέρασμα καπότας και διείσδυση στη μουνότρυπα. Η Σαμπρίνα είχε χύσει τόσες φορές που η αίσθηση στενότητας είχε χαθεί απ το ορθανοιχτο μουνί της. Μετά από κάνα 15λεπτο σφυροκόπημα, σηκώθηκα όρθιος, πέταξα τη καπότα, κατέβασα το κεφάλι της έξω απ το κρεβατόστρωμα, και της γαμούσα το στόμα. Σχεδόν πνιγόταν και δάκρυσε, αλλά αγόγγυστα αφέθηκε στα γούστα μου. Σταμάτησα και μόνη της συνέχισε το ''ανάποδο πίπωμα'' Γλειφορουφάγε μάλασσε τ'αρχίδια μου κι έχυσα δυνατά στο κορμί της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mkce12, summer, old boy και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού