Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 11 10
Μασατζίδικα 35924
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είχα κινητό και φωτογραφία(χωρίς πρόσωπο) από άλλο σάιτ της Χριστίνας. Είχα μιλήσει και μου είχε πει πως μπορώ να την συναντήσω στο χώρο της. Τελικά στο τηλέφωνο όπως αποδείχτηκε, απαντούσε ο υπεύθυνη Ναταλία. Πριν πάω στη Χριστίνα τηλεφώνησα και είπε πως μπορεί να έρθει σε ξενοδοχείο λόγω διακοπής ρεύματος, με τα ίδια χρήματα. Ποτέ δεν πήγα στο μαζατζίδικο Θησέως 142. Η συνάντηση έγινε στο hotel Εxis.
Ήρθε ένα μέτριας ομορφιάς πιτσιρίκι η Δήμητρα. Δεν είχα δει στη φωτό πρόσωπο της Χριστίνας, οπότε δεν είχα λόγο να αμφιβάλω. Καλούτσικο λεπτο κορμάκι. Από τα λεγόμενά της κατάλαβα πως ήταν άλλη κοπέλα. Μου έλεγε πως έχει δυό ονόματα και πως υπάρχει κι άλλη Χριστίνα που κάνει τσιμπούκι ξεσκούφωτο στο μαγαζί, ενώ η ίδια δεν κάνει κλπ. μαλακίες. Τέλος πάντων το πιτσιρίκι δεν το έχει καθόλου. Ούτε στο γαμήσι ούτε στο μασάζ. Ναι, μου έκανε και 3λεπτο μασάζ!! Με τσιμπούκωσε στο μπάνιο, και στο κρεβάτι που την πήγα στα χέρια, το μουνάκι του πήρε φωτιά απο το δυνατό γαμήσι που έκανα. Φιλιά χωρίς γλώσσαΧμμμ;
Ηπιαμε τα ποτά μας και σε διαπραγμάτευση μαζί της, μου είπε πως θέλει 120 ευρώ για μιάμιση ώρα. Ακολούθησε το 3' μασάζ χωρίς τσιμπούκι κι όταν άρχισε η ανόρθωση του πούτσου, σταμάτησε και άρχισε παιδιάστικες χαζοκουβέντες περί ανέμων και υδάτων. Πέρασε 1,5 ώρα και έφυγε.

Υ.Γ: H Natalya με τηλεφώνησε αργότερα και μου αποκάλυψε την πραγματικότητα. Πως είναι υπεύθυνη γαμιέται και η ίδια, και πως όταν θελήσω μπορεί να στείλει άλλη κοπέλα μεΧμμμ; 70-80 ευρώ για μιά ώρα ή να περάσω από Θησέως 142.
Το 9 στο χώρο είναι για το hotel, όχι για το massagίδικο.
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Δήμητρα
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TEGE, satyrus, Invisible Man

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού