Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στο Μεταξουργειο προ ολιγου και υστερα απο σχετικα μικρη βολτα σε ορισμενα σπιτακια κατεληξα στο Ιασωνος 20 δεξια οπου βρηκα την Κορινα.Ηταν ενας στοχος που ηθελα να παρω τις τελευταιες εβδομαδες και ετσι δεν εχασα την ευκαιρια να την τιμησω σημερα.Ετσι εδωσα το καφε εισητηριο στην ευγενικη τσα2 και μπηκα στο αριστερο δωματιο του σαλονιου το οποιο ηταν σε καλο επιπεδο καθαριοτητας.Την Κορινα την ειχα ξαναπαρει πριν 1.5χρονο περιπου με πολυ μετριες εως κακες εντυπωσεις καθως δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο να προσφερει υπηρεσιακα.Τωρα ο λογος που την επελεξα ειναι το γεγονος οτι αφηνει δαχτυλιασμα στο μουνακι της και αυτο αποτελεσαι το δελεαρ της συγκεκριμενης καταθεσης.Βεβαια υστερα φανηκε οτι εκρυβε και αλλον ασο στο μανικι της Κουλ .Στο σαλοναρισμα της ειχε κεφι και μου φανηκε καπως χαζοχαρουμενη και ξεψαρωμενη.Οταν ηρθε στο δωματιο η διαθεση της ηταν στο ιδιο επιπεδο δηλαδη προσχαρη και χαζοχαρουμενη.Ειπαμε κανα δυο κουβεντες και αφου εβγαλε το σουτιεν και το βρακακι της ηρθε στο κρεβατι και ανοιξε την καποτα.Ειχε παρει σταση με τα ποδια ανοιχτα και το μουνακι της φατσα προς εμενα να εχω πληρη προσβαση σε αυτο.Ετσι οσο αυτη χωρις ουσιαστικα να κανει προκατ μου ειχε βαλει την καποτα και με πιπωνε,εγω δεν εχασα την ευκαιρια να την δαχτυλιασω κανονικα χωρις να εχει κανενα προβλημα.Ετσι εγω ασχολιομουν με το νινι της και αυτη με πιπωνε.Η πιπα της ως πιπα δεν ηταν κατι φοβερο και ιδιαιτερο αλλα οπως ειπα και πιο πριν μου αποκαλυψε τον κρυφο ασο απ το μανικι της ο οποιος δεν ηταν αλλος απο ενασχοληση με τα μπαλακιια Μεγάλο χαμόγελο .Στην αρχη δειλα δειλα αρχισε να ριχνει καποια πεταχτα φιλακια σε αυτα,στη συνεχεια τα εγλυψε και τελος εξαφανισε ολα τα @@ στο στομα της.Και τα μπαλακια μεσα που λεμε Ναι!Οποτε μπορει να μην κανει τα κλασικα στερεοτυπα προκατ(γλυψιμο στηθους,αυτιων κλπ) αλλα με το δαχτυλιασμα που αφηνει και το καλο καραμπαλικινγκ που κανει σε αποζημειωνει.Τεσπα με αυτα και μ'αυτα ειχα γινει τουρμπο οποτε συνεχισαμε στο κυριως σεξ ιεραποστολικα και στα τεσσερα μεχρι να ερθει το τελος.
Ετσι μπορω να πω οτι το χαζοχαρουμενο βλαχορουμανακι εχει αισθητη βελτιωση των υπηρεσιων της σε σχεση με το παρελθον και αξιζει περισσοτερες απο μια επισκεψεις.Αυτα Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, Duke Nukem και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2015
Τυπε όταν την είχα πάρει παλιότερα με τα μπαλάκια δεν ασχολούνταν καθόλου έκανε μόνο τα τυπικά πολύ τυπικά δηλαδή. Δεν είμαι σίγουρος αν έχει βάλει το αρχιδορουφηγμα στο στάνταρ πρόγραμμα της ή αν το έκανε μόνο σε εσένα. Μήπως να μας πει και κανένας άλλος μυστης την πρόσφατη εμπειρία του από την κορασιδα για σιγουριά
10 Ιανουαρίου, 2016
Αν και καθυστερημενη η απαντηση μου.Και εμενα παλια δεν ειχε κανει καραμελωμα ουτε κατα διανοια εκανε οντως τα πολυ τυπικα γι αυτο και δεν την ειχα ξαναπαρει καθολου για 1.5χρονο.Τωρα την πηρα λογο του δαχτυλιασματος που αφηνει αλλα προεκυψε λαβρακι με το καραμελωμα...αν και δεν ημουν καν φρεσκοξυρισμενος Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2