Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τις Βίλλες τις είχα ρίξει από καιρό κίτρινη κάρτα γιατί θεωρούσα ότι το προϊόν που πουλούσαν παραήταν τυποποιημένο. Τις προάλλες όμως, κάνοντας βόλτα με έναν συναγωνιστή, έγινε κάτι που με έκανε να αναθεωρήσω. Είδα τη Τζέσυ στο σαλόνι και παρότι δεν είχα σκοπό αρχικά να καταθέσω, αποφάσισα ότι την συγκεκριμένη έπρεπε να την πάρω έστω και για συλλεκτικούς λόγους, ακόμη και αν αποδεικνύονταν κομοδίνο. Εμφανισιακά, αν εξαιρέσει κανείς το μικρό στήθος, είχε όλα τα στοιχεία που μου αρέσουν εμένα προσωπικά. Τονίζω ότι μιλάω πάντα για τα δικά μου προσωπικά γούστα. Αδύνατη, σχετικά petite αν και όχι κοντή, ξανθό μαλλί, πολύ όμορφο πρόσωπο (για εμένα πάντα) και πολύ ωραία μάτια. Και βέβαια κωλαράκι σφιχτό. Πέρασα με το απλό των 40 €.
Ήμουν επιφυλακτικός γιατί συνήθως ψιλοκομοδινίζουν τέτοιες κοπέλες, αλλά η συγκεκριμένη ήταν από την αρχή ορεξάτη. Ενώ είμαι όρθιος και αυτή φοράει ακόμη τα εσώρουχά της, πάει και σκύβει μπροστά από το κρεβάτι και μου χαρίζει το κωλαράκι της για παιχνίδι. Ήμουν που ήμουν, με λίγο τρίψιμο έγινα τούρμπο. Συνέχεια στο κρεβάτι με διαφόρων ειδών χαμουρέματα. Δε βιαζόταν καθόλου και δεν είπε όχι σε τίποτα. Στοματικό με εξαιρετικό eye contact. Στο ιεραποστολικό τα λεπτά της πόδια με βόλευαν πολύ για να τη βάλω όπως ήθελα, είχα και θέα της φατσούλα της, όλα σούπερ.
Ελπίζω να την επισκεφτώ σύντομα σε κάποιο άλλο μαγαζί της αλυσίδας που θα έχει και καλύτερους χώρους γιατί το συγκεκριμένο είναι λίγο μικρό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζέσυ
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
2.347
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 big_boy, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού