Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Nomen est omen έλεγαν οι Ρωμαίοι, και βλέποντας την Άντζελα στο σαλόνι ήλπιζα ότι το όνομά της όντως θα προοιώνιζε πως θα περνούσα ευχάριστα μαζί της. Νεαρή (γύρω στα 19-20 πρέπει να είναι), από την Ουκρανία, ξανθά μαλλιά με μπούκλες και ένα προσωπάκι χαριτωμένο. Μπορεί να μην τραβάει τόσο τα βλέμματα με την πρώτη ματιά, έχει ίσως καναδυό παραπάνω κιλάκια θα μπορούσε να πει κάποιος αλλά εγώ θεωρώ ότι μάλλον της δίνουν μια θυληκότητα. Βυζί όχι ιδιαίτερα μεγάλο αλλά στητό νεανικό. Την πέτυχα νωρίς στη βάρδιά της, θυμήθηκα και καναδυό θετικά σχόλια στο forum και πέρασα στο δωμάτιο, πρώτος για τη βραδιά αν πιστέψω την τσατσά. 30 € το απλό, 40 το γυμνό στοματικό το οποίο και επέλεξα.
Ωραίο το δωμάτιο (πρώτη φορά στο συγκεκριμένο ίδρυμα), έκανα το ντουζάκι μου στο τζακούζι και μετά από λίγο ήρθε η κοπέλα. Κατευθείαν ρύθμισε τα φώτα πιο χαμηλά (σωστή κίνηση, έφτιαξε λίγο ατμόσφαιρα) και εγώ σαν κύριος έσπευσα να την καλωσορίσω με μια αγκαλιά, την οποία ανταπέδωσε με ένα γλυκό χαμόγελο. Όπως γίνεται προφανές, το παιχνίδι άρχισε στα όρθια. Χωρίς βιασύνη και με ευχάριστη διάθεση. Προσπάθησα να ανταλλάξω λίγες κουβέντες, αλλά δυστυχώς η κοπέλα δεν ξέρει καθόλου ελληνικά και μάλλον ελάχιστα αγγλικά, οπότε μας απέμεινε μόνο η γλώσσα του σώματος. Μετακινηθήκαμε στο κρεβάτι, κατέβηκε από τα ψηλά της τακούνια και με αργές κινήσεις έβγαλα το στηθόδεσμό της και συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά. Πολύ gfe κατάσταση, σηκώθηκα όρθιος στο κρεβάτι για το στοματικό, όχι πάρα πολύ βαθύ αλλά αργό, χωρίς χέρι και με eye contact. Αφού της έβγαλα και το εσώρουχο βάλαμε προφυλακτικό και πήγαμε στο ιεραποστολικό, και εδώ αργά και σε στυλ gfe, κάποιους αναστεναγμούς από πλευράς της και φιλιά σε λαιμό-στήθος, ώσπου σε κάποια φάση με σταμάτησε και ένιωσα μικρούς σπασμούς στον κόλπο της. Μάλλον περνούσε και αυτή κάπως ευχάριστα. Συνέχεια με cowgirl όπου εκεί ανέβασε ταχύτητα, μάλλον δεν το κατέχει ακόμη πάρα πολύ, αλλά εκεί ήρθε και το τέλος για μένα. Στη συνέχεια λάθος απειρίας από πλευράς της, βγήκε χωρίς να κρατάει το προφυλακτικό με αποτέλεσμα αυτό να μείνει μέσα στο μουνί της. Το λάθος το χρεώνομαι εγώ, γιατί πάνω στη στιγμή που είχα περάσει όμορφα και χαλάρωνα βαρέθηκα να βάλω τα δάχτυλά μου και να κρατήσω το προφυλακτικό καθώς σηκωνόταν η κοπέλα, όπως έπρεπε να κάνω. Τέλος πάντων, πλυθήκαμε κατευθείαν και οι δύο, θέλω να πιστεύω ότι είμαστε ok και οι δύο, οπότε μικρό το κακό. Με αποχαιρέτισε με χαμόγελο και φιλί στο μάγουλο, δυστυχώς δε μπορέσαμε να ανταλλάξουμε και δυο κουβέντες λόγω γλώσσας, θα ήθελα όμως να την ξανασυναντήσω σύντομα.
Συνοπτικά, gfe κατάσταση, ευδιάθετη κοπέλα που δε βιαζόταν (τουλάχιστον την ημέρα που την πέτυχα), πέρασα όμορφα. Ελπίζω και η επόμενη φορά να είναι ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού