Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παραμονες Χριστουγεννων,και οπως ηταν φυσικο ειχα αποφασισει να επισκεφθω την Σονια.Δεν ηταν μονο η αναγκη μου για σεξ,αλλα ηθελα να κανω ενα ταξιδι στο χρονο,ενθυμουμενος την πρωτη φορα που ειχα κανει σεξ μαζι της,παραμονες Χριστουγεννων παλι το 2008,οταν ειχε πρωτοξεκινησει να δουλευει.
Περιμενοντας στο σαλονι,και ενω η Σονια βρισκοταν δωματιο,χτυπαει το κουδουνι και στο σαλονι εισερχεται ενας αγαπημενος φιλος και συναγωνιστης,που ειχα να τον δω καιρο και μου ειχε λειψει,ο θρυλικος Γιωργος Τραβελας.Με το που αντιλαμβανεται ο ενας την παρουσια του αλλου,ξεκινησαν οι εναγκαλισμοι και τα φιλια,αφηνοντας αφωνη και γεματη περιεργεια την υπηρεσια.
Υστερα απο καποια λεπτα η Σονια βγαινει απο το δωματιο,και βλεποντας μας σκαει ενα ομορφο χαμογελο και μας κοιταζει με μια ματια γεματη λαγνεια.
Μπαινω στο δωματιο και υστερα απο λιγο ηρθε και εκεινη.Μπαινοντας με την ακρη του ματιου μου αντιληφθηκα οτι ειχε βαψει τα νυχια της με ενα υπεροχο κοκκινο χρωμα,το οποιο της πηγαινε πολυ.
Της το επισημανα λεγοντας της οτι το χρωμα αυτο της εδινε μια ξεχωριστη γοητεια ,και αυτο την χαροποιησε.
Ξεκινησαμε με ενα αισθησιακο ισπανικο μασαζ.Η Σονια ετριβε την πουτσα μου στις βυζαρες της αργα,αισθησιακα.Προσπαθουσε η βαλανος να μενει γυμνη ωστε ο αισθησιασμος να ηταν ακομα πιο εντονος.
Οταν το εργαλειο σκληρυνε ξεκινησε το απιστευτο τσιμπουκι της,με πιπιλημα στην βαλανο και ταυτοχρονη καταποση ολου του εργαλειου.Αυτη η πατεντα στην πιπα της ειναι που την κανει τοσο μοναδικη.
Η συνεχεια περιλαμβανε εμενα ξαπλωμενο,αυτη απο πανω.Αυτη η σταση εχει κατι το σουπερ ερωτικο.Δεν ειναι μονο η αισθηση του να να σε νιωθει ολον η γυναικα μεσα της αλλα και ο αισθησιασμος οταν οι 2 μας κοιταζαμε τον καθρεπτη ενω καναμε σεξ.
Το τελος περιλαμβανε παλι στοματικο,οπου και κατεθεσα.
Επομενη συναντηση μας θαναι η πρωτοχρονια.Υπαρχει περιπτωση η χρονια να ξεκινησει και να μην ξεκινησει με Σονια?Ποτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
CHRIS1971
Τιμημένος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
537
Πόντοι:
7.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Yuma, sexdreamer και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2015
...... ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

.... Kαί μετά τόν μαγικό καθρέπτη καλέ μου φίλε ,τά άγγελάκια μέ τίς άρπες τους νά άδουν τήν ένάτη τού Μπετόβεν είς τό Διηνεκές.................

ΠροσκύνημαΠροσκύνημα προσκυνώ μέ βάλανο .... ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1