Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση σήμερα με την Queen μετα απο περίπου 2,5 χρόνια απο την πρώτη μας συνάντηση..Το ραντεβού κλείστηκε με ένα τηλεφώνημα και σε μια ώρα βρισκόμουν στο χώρο της(παραμένει ο ίδιος ένα στενό παράλληλα απο την Λ.Κηφησίας.Μου άνοιξε φορώντας ενα διχτυωτό συνολάκι το οποίο άφηνε ακάλυπτο τον πούτσο της και τον κώλο της.Πέρασα στο δωμάτιο,πλήρωσα και έκανα ενα γρήγορο ντούς.Το μπάνιο κυριολεκτικά έλαμπε,καθαρή στίβα με πετσέτες,αντισηπτικά,αντιμικροβιακά και μια ολόκληρη συλλογη απο ανδρικές κολώνιες για τους επισκέπτες.Πέρασα στο κρεββάτι οπου με περίμενε καπνίζοντας και κάθισα δίπλα της και ξεκινήσα να της πιπιλάω το βυζί και μετά αφέθηκα στις εντολές της..Της έγλειφα τον πούτσο ενω μου έσπρωχνε το κεφάλι γιατι γουστάρει deepthroat,μετά την έστησα στα 4 και έχωσα ολο το προσωπό μου στην κωλάρα της γλειφοντάς την και ρουφωντας την με μανία για πανω απο 5 λεπτα..έπειτα γυρίσαμε σε 69 με εμενα απο κατω οπου κυριολεκτικα μου τον εξαφάνισε..Το τέλος ηρθε με εμένα να της γλυφω την κωλάρα να της παιζω τον πουτσο και με το αλλο χερι να παιζω τον δικο μου ωσπου και κατεθεσα πανω στον κώλο της..Με διαφορά η δεύτερη φορα ηταν καλυτερη απο την πρωτη και σιγουρα η επομενη θα ειναι ακομα ακομα καλυτερη...Υ.Γ τρεχτε να προλαβετε γιατι σε 2 μερουλες φευγει για Σαλόνικα..Καλες γιορτες και παντα τετοια να εχουμε.
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
70
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ΑΚΗΣ018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
24
Πόντοι:
2.935
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 braveheart69, OUROBOROS, Ntiknik και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2015
δεν γαμησες μουτρο δηλαδη???και ποσο τ μαλι γιαυτο τ θεμα????
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1