Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452279
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συζητηθηκε στο φορουμ εδω οτι η Καρινα θα ειναι στο Κ30,οποτε ειπα να παω να την δω....
Ηταν μαζι με αλλη μια κοπελα που δεν ηταν του γουστου μου. Ζητησα αυταρχικο και ρωτησα αν εχει εργαλεια, μου ειπαν οκ και προχωρησα. Τελευταια φορα που ειχα παει στον οικο αυτον θυμαμαι ηταν οταν ακομα δουλευε εκει η Συλβια και η Βανεσσα με τις βυζαρες, οποτε δεν ηξερα τι παιζει...
Απο εμφανιση οπως στις φωτος που υπαρχουν στην αλλη αλυσιδα, πιστιρικα λεπτη-φετες, κωλαρακι ωραιο, πλαστικο βυζι τουμπανο, ωραια ποδια, ομορφο προσωπο στα ορια του πειραγμενου. Λεει θα τα βαψει κοκκινα. Να δουμε, πιστευω θα της πηγαινουν!
Εκανα μπανακι και ηρθε αμεσως το μωρο. Τα ειπαμε λιγο και κοιταξαμε τα συνεργα. Δεν ηταν οκ, ζωνες σκισμενες, δονητες τεραστιοι. Πηγε να ψαξει για άλλα και γυρισε πισω με κατι ακυρα παλι. Επειδη μου αρεσει πολυ η κοπελα της ειπα να προχωρησουμε ετσι.
Ξεκινησαμε λοιπον με ποδολαγνεια. Μετα αρχισαμε το κυριως μενου, που ειχε γλυφοκωλι. Επαιξε πολυ καλα η κοπελα. Μου αρεσει πολυ και το εχω κανει με πολλες, αυτη ειναι απο τις τοπ σιγουρα σε αυτο!! Παιξαμε με λιγο δαχτυλο, καναμε συνδυασμο δαχτυλου-ποδομαλακιας οπου ηταν πολυ καλη κι αλλαξαμε πολλες στασεις σε γλυφοκωλι, μεχρι που ηρθε το τελος.
Τα ειπαμε κι εφυγε. Στο τελος ειπα στην υπηρεσια οτι τα εργαλεια δεν ηταν οπως ειπε και μου ειπε οτι εχει κι αλλα και θα τα βγαλει την αλλη φορα να τα εχει προχειρα. Τι το εσκασα το 80αρι τοτε; Παλι καλα που δουλεψε πινελακι βαλβιδας η μικρη και εφυγα χαρουμενος...
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού