Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 58 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδινή επίσκεψη στην περιοχή, και απ'ευθείας είσοδος στο Νο8, για την Καμέλια που φαινόταν ενδιαφέρουσα στις φωτογραφίες.

Η ευγενική και πρόσχαρη τσατσά παρουσίασε την Καμέλια, μια κοπέλα γύρω στα 25 με 3αρια βυζιά και μπαμπάτσικο κώλο. Προσωπο της Ρώσικης συνομοταξίας, και όμορφο σαλονάρισμα.

Πέρασα στο δωμάτιο και την ώρα που φρασκαριζόμουν, ήρθε η κοπέλα. Απελευθέρωσε τα βυζιά της, τα οποία έχουν πάρει την κατηφόρα, αλλά οι ρώγες ανταποκρίνονται άμεσα στο γλύψιμο, δώγκωμα και τσίμπημα. Αισθησιακά ήρθε από πάνω μου, μου ξεκαθάρισε ότι δεν φιλάει (πράγμα που μάλλον θα απέφευγα μια και έχει μάλλον άσχημη οδοντοστοιχία), αλλά τρίφτηκε όμορφα και με πάθος. Την ίδια ώρα έβαλα το χέρι μου στο μουνάκι της, το οποίο είχε πολύ κρέμα, την οποία είπε θα μπορούσαμε να είχαμε αποφύγει αν διάλεγα πρόγραμμα με 69.

Την άφησα να ξεκινήσει την πίπα, με βάθος, εναλλαγή ρυθμού και έντασης, και χάιδεμα των @@.

Ξεκινήσαμε με cow girl, οπου ο ρυθμός της ήταν καλός, η θέση σωστή και η τριβή αρκετή! Μετά από λίγα λεπτά γυρίσαμε σε πισωκολλητό, όπου στήθηκε άψογα ανοίγοντας τα πόδια όσο έπρεπε, για να έχω ένα άψογο θέαμα. Μικρά χαστουκάκια στα κωλομέρια και έντονο καταχτύπι συνεχίστηκαν μέχρι το τέλος.

Τελειώνοντας, ξάπλωσε δίπλα μου και συνέχισε να με χαιδεύει και να την χαιδεύω παίζοντας με τα βυζιά και το μουνάκι της, μέχρι να αποφασίσω να σηκωθώ.

Την ρώτησα τι άλλα προγράμματα κάνει, και είπε ότι έχει πρόγραμμα με μασάζ, sex show με δονητές, ακάποτο τσιμπούκι, και 69.

Σε γενικές γραμμές ήταν μια ευχάριστη κοπέλα, με 2-3 επιπλέον κιλάκια, αλλά όχι όμορφη οδοντοστοιχία (μάλλον αραιά δόντια). Δεν θα έμπαινε στη λίστα των στανταρακιών, αλλά δεν είναι και για αποφυγή. Με τα δεδομένα της περιοχής, μάλλον μια ουδέτερη συνεδρία.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καμέλια
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού