Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από πολύ καιρό βρέθηκα στα Χανιά και πέρασα από τη Μίνωος. Πήγα στο Νο 9 κ μου άνοιξε η κοπέλα.
Τσατσά δεν με υποδέχτηκε. ¨Αρχισε τα λογάκια του στυλ < έλα κ θα περάσουμε καλά> κ επειδή μου άρεσε πέρασα μέσα.
Εμφανησιακά η Χριστίνα είναι κανονική στο ύψος με μεγάλα στήθη και καστανόξανθη.
Την ρώτησα αν έχει τίπ[οτα έξτρα και μου απάντησε ότι κάνει 69 αλλά είναι μέσα στα 30€. Το δωμάτιο καθαρό μεν αλλά πολύ στενό.
Στα της πράξης η κοπέλα ήρθε απο πάνω και άρχισε να τα βυζοσκάμπιλα κ το ισπανικό ενώ αφήνει να τη χαιδέψεις παντού όπως κ γλύψειμο.
¨Οσο αφορά το 69 στην άρχή ήταν λίγο λοξά αλλά μέτα γύρισε στην κανονική στάση χωρίς να της πω εγώ κάτι προσφεροντάς μου μία ωραία θέα.
Η πίπα της βέβαια δεν ήταν κ ο΄τι καλύτερο. Εκεί υστερεί λίγο. Τω΄ρα απο τη διάθεση στην αρχή ξεκίνησε σα να βιάζεται αλλά μετά συνέχισε με κανονικό ρυθμό.
Την έβαλα πρώτα στο ιεραποστολικό κ μετά στα τέσσερα όπου κ τελείωσα.
Εγω θα την ξανα έβλεπα.


Πρέπει να τονίσω ότι δεν είχα καμία διάθεση διακαιολογήσω την κοπέλα ούτε να αμφισβητήσω τον συναγωνιστή GioGha τις κριτικές του οποιόυ έχω χρησιμοποιήσει στις εξορμήσεις μου στη Μίνωος. Απλά η εμπειρία μου ήταν διαφορετική κ είπα να τη γράψω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Κριστίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
74
Likes:
1.391
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, GioCha

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2015
Έγραψα κριτική ξανά, γιατί την πρώτη φορά είχα περάσει όπως και εσύ! Αλλά όταν το καλό γίνεται καλύτερο πρέπει να το επιβραβεύουμε, αλλά όταν γίνεται χειρότερο (προσωπικά πάντα), πρέπει να το γράφουμε, γιατί μερικές κοπέλες "δένουν τον γάιδαρο τους" πολύ ευκολα!

Μακάρι το κορίτσι μαζί μου να ήταν απλά κουρασμένο, και να συνεχίζει να προσφέρει απλόχερα βυζοχάστουκα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1