Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Τρίτης πρός Τετάρτη στις 00.15 . Βραδινή βόλτα μπαίνοντας στον οίκο η τσάτσος με ενημέρωσε ότι δουλεύει η Νικολ . Δεν είχα πετύχει κάποια Νικόλ σε αυτόν τον οίκο και υπέθεσα μήπως πρόκειται για την Νικόλ απο δίπλα. Απο το δωμάτιο είδα να βγαίνει (εκεί την αράζει όταν δεν έχει πελάτη για να ζεσταίνεται)μια ξανθιά μίλφ με πολύ αεράτο περπάτημα , με πλησίασε σε απόσταση αναπνοής , έκανε στροφή να δώ και το πίσω σύστημα... προχώρησε 2-3 βήματα και με κοιτούσε έντονα μέσα στα μάτια να δει την απόφαση μου , αν θα περάσω ή όχι.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Πρόκειται για μία ξανθιά μίλφ με λίγα πιασιματάκια , 1.5άρι βυζί, κωλάρα και κάπως άγριο πρόσωπο . Δεν ξέρω απο που είναι ούτε πόσο χρονών (γύρω στα 40 – την έκοψα)γιατί όπως είπε στο δωμάτιο αυτά δεν έχουν σημασία.
Μπήκε στο δωμάτιο σηκώθηκα και την πλησίασα, χούφτωσα την κωλάρα της , παραμέρισα το τριγωνάκι που ίσα που κάλυπτε το μικρό της στήθος και πιπίλισα την ρόγα της. Με έπιασε απο τα μαλλιά μου σήκωσε το κεφάλι και άρχισε να με φιλάει παθιασμένα , αφού για λίγη ώρα γλωσσοφιλιαστήκαμε συνέχισε να με φιλάει στο στήθος , μου δάγκωσε ελαφρώς τις ρόγες . Την σταμάτησα την γύρισα με την πλάτη της προς τα εμένα της έβγαλα το κορδόνι που φορούσε , την έβαλα να σκύψει ,χούφτωσα τα κωλομάγουλα της , στην συνέχεια τα άνοιξα διάπλατα και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της αλλά και την δουλεμένη κωλοτρυπίδα της(δεν την δίνει μου είπε).Γύρισε και σχεδόν με διέταξε να ξαπλώσω. Ξάπλωσα , ανέβηκε απο πάνω μου και με την γλώσσα της άρχισε να μου γλύφει τον λαιμό το στήθος , τα μπράτσα και τον θώρακα μου... κατέβηκε πιο χαμηλά , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Ξεκίνησε με πολύ αργές κινήσεις της γλώσσα της να γλύφει κατά μήκος το πέος μου από όλες τις πλευρές , αργά και βασανίστηκα χωρίς να βάζει το κεφαλάκι στο στόμα της , οι καύλες μου είχαν χτυπήσει κόκκινο και αυτή με ρώτησε αν μου αρέσει... Ξαφνικά τον έβαλε στο στόμα της , βαθιά , τώρα ο ρυθμός της έγινε πολύ γρήγορος με συνεχόμενα deep throats πίπα φοβερή και όσο υγρή την θέλω , δεν υπήρχε περίπτωση να μην χύσω την σταμάτησα και της είπα ότι θέλω ν την γλύψω ξανά , της έγλυψα για λίγο το μουνάκι ενώ έπαιζα με την κωλοτρυίδα της επιφανειακά.

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση της είπα να ανέβει από πάνω , με τα δάχτυλα της άνοιξε τα μουνόχειλα της και με βαθύ κάθισμα έκατσε πάνω στον πούτσο μου , ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου με βαθιά καθίσματα σε γρήγορους ρυθμούς , την σταμάτησα της είπα να σηκωθεί όρθια , πήγαμε στον τοίχο και άρχισα να την παίρνω πισοκωλλητά στα όρθια , έτσι θέλω να νιώθω τον πούτσο σου βαθιά μέσα μου έλεγε....την γαμούσα δυνατά ενώ της έριξα και μερικά κωλοσκάμπιλα. Της είπα να στηθεί στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού ,ήξερα ότι δεν θα άντεχα για πολύ ακόμα , 4-5 γρήγορες διεισδύσεις και χωρίς να της πω τίποτα έβγαλα το προφυλακτικό και έχυσα στην κωλοτρυπίδα της... γύρισε με κοίταξε και γλύφοντας τα χείλη της μου είπε με παράπονο/νάζι “κρίμα ...πήγαν χαμένα”

Την σκούπισα με χαρτί , φόρεσε το κορδόνι της και το τρυγονάκι της και ήρθε προς τον νιπτήρα να πλυθεί και αυτή. Την ρώτησα αν δουλεύει βράδια εδώ , μου απάντησε ότι δεν ξέρει γιατί κανονικά δουλεύει σε στούντιο (δεν έλεγε σε ποιο)και ότι εδώ έρχεται έξτρα.... Αν κάποιος την έχει δει και ξέρει ας μου στείλει pm.

Στο δωμάτιο έκατσα γεμάτα δεκαπέντε λεπτά , δεν βιάζεται καθόλου , είχε φοβερή συμμετοχή και τα έδωσε όλα για να με ευχαριστήσει ενώ έδειξε να το ζει και αυτή ....μία απο τις καλύτερες καταθέσεις μου τον τελευταίο καιρό . Θα ξαναπάω με την πρώτη ευκαιρία μπας και την πετύχω πάλι , αξίζει μιας δοκιμής τουλάχιστον με βάση τα όσα έζησα εγώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2015
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.700
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού