Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγα στοχευμένα στην Ορόρα.Όταν μπήκα στο σπίτι δεν χρειάστηκε να περιμένω την κοπέλα να κάνει το σαλονάρισμα και έτσι έδωσα το μπλε παράβολο στην υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο. Αναμονή περίπου 20 λεπτά γατί η Ορόρα είχε άλλον πελάτη πριν από εμένα.Άνοιξε την πόρτα και αγκαλιαστίκαμεΈρωτας.Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι όπου εκεί άρχισε να μου λέει πόσα καυλωμένη είναι και πόσο πολύ έχει ανάγκη να κάνει σεξ κάθε μέρα.Εκεί αισθάνθηκα ότι ήμουν με την κοπέλα μου και η καύλα μετατράπηκε σε πιο ερωτική διάθεσηΈρωτας.Την έβλεπα να παίζει το μουνάκι της και της έγλειφα τις βυζάρεςΈρωταςΣηκώθηκε και έβαλε το πρισμενο μου εργαλείο ανάμεσα απο τα βυζιά της και μου χάρισε ένα ισπανικό υπέροχο.Έτσι μου πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε ένα τσιμπούκι πολύ καλό.Τον εξαφάνιζε όλον και τον χτυπούσε στη γλωσίτσα της ενώ παράλληλα έπερνε σεξι στάσεις και και κοιτούσε την κολάρα της στον καθρεύτηΓλώσσα.Της είπα να έρθει αυτήν από πάνω μου για να μπορώ να περιποιούμαι τις βυζάρες της.Γλώσσα Στη συνέχεια την γύρισα σε πισωκολιτό όπου τις έδωσα ένα γερό σφιροκόπιμα το οποίο έδειχνε να τις αρέσει και μίλαγε πρόστυχαΝαι!Δεν άργισε να έρθει η κατάθεση βλέποντας την κωλάρα της Γλώσσα Χαιρετηθήκαμε και έφυγε από το δωμάτιο

Η Ορόρα γενικά τιμάει τα λεφτά της και δεν λέει όχι σε κάτι (εκτός από το ελεύθερο στομάτικό).Κάνει σίγουρα τον πελάτη να περάσει καλά.Η υπηρεσία διακριτική.

Αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ορόρα
Υπηρεσίες
ZoReN
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
2.424
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, seeker7, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού