Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 58 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βραδυνή επίσκεψη στην περιοχή, στο 10ήμερο που το κορίτσι ήταν στην πόλη.

Μπαίνοντας η ευγενική τσατσά παρουσιάσε την Λολίτα, ένα όμορφο κοριτσάκι με μικροκαμωμένο αλλά όμορφο κορμάκι. Πέρασα 3-4 λεπτά μετά ήρθε το κορίτσι με χαμόγελα και υπερβολικό ενθουσιασμό. Γδύθηκε και ηρθε από πάνω μου, για να μου κάνει μασάζ. Μάλλον προς το χάδι πήγαινε και όχι στο μασάζ, αλλά η ταυτόχρονη μάλαξη των βυζακιών και του κωλαράκου της, έφεραν την πολυπόθητη στύση. Αμέσως φόρεσε προφυλακτικό και για τα επόμενα 2 λεπτά καβάλησε το όργανο. Την κούραζε όμως, και γυρίσαμε σε ιεραποστολικό, που και πάλι μετά από 2 λεπτά ζήτησε να γυρίσουμε σε πισωκολλητό. Κατά την αλλαγή στάσης μου έριξε ένα χαστούκι στον κώλο, και έτσι η επόμενη στάση είχε αρκετά και δυνατά χαστούκια στον δικό της κώλο, και έντονο καταχτύπι. Δεν δυσανασχέτισε καθόλου, αλλά είχε ένα βλέμμα "άντε να τελειώνουμε να φύγουμε".

Η ολοκλήρωση ήρθε σε αυτή τη στάση, το κορίτσι έπλυνε τα βυζάκια και το μουνάκι του στο νιπτήρα και έφυγε χωρίς να πει κουβέντα.

Σε γενικές γραμμές μια όχι κακή συνάντηση, αλλά και τίποτα το extreme που θα θυμάσαι ή θα σε τραβήξει να ξαναπας σύντομα.

Φυσικά η δική μου εμπειριία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας, σε περίπτωση που ξαναέρθει, θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Υπηρεσίες
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού