Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Σάββατο απόγευμα , μετά την χάλια κατάθεση που είχα με την Βανέσσα στο Φυλής 59 συνέχισα την βόλτα μου για να βρω κάτι να ρεφάρω. Κατέληξα εδώ , ένα πρώην στούντιο που μου φέρνει πολλές ευχάριστες αναμνήσεις ειδικά πιο παλιά , τι να θυμηθώ σαν πιτσιρικάς , την Σάσα που δούλευε και δίπλα , την Άννα που δούλευε τόσο δίπλα όσο και Αγίου Μελετίου , την Μαριάννα και πόσες άλλες...

Χτύπησα το κουδούνι (απο πάνω έχει ταμπέλα που γράφει ότι λειτουργεί 09.00-24.00) μου άνοιξε η υπηρεσία , με ρώτησε αν έχω έρθει ξανά , της απάντησα ότι έχω να έρθω χρόνια. Με ενημέρωσε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες , η Κρίστι και η Καίτη , η Καίτη είναι η γνωστή μιλφάρα με την κωλάρα και τις καλές υπηρεσίες απο Αγκύρας 12α τελευταία . Η Κρίστι ήταν στο δωμάτιο έτσι περίμενα για να την δώ. Τα κουδούνια χτυπούσαν έτσι το σαλόνι γέμισε συναγωνιστές , όλοι μεγάλης ηλικίας... Μετά απο κάνα 10 λέπτο βγήκε απο το δωμάτιο μία καστανή κοπέλα με ψιλοκανονικό σώμα αν και έχει κάποια κιλάκια κυρίως στα μπούτια και την κοιλία με, μικρό βυζί , φορούσε μπείμπι ντολ και κόκκινες γόβες ενώ έχει και στραβά δόντια.

Την Καίτη την γνωρίζω καλά έτσι επέλεξα να δοκιμάσω την καινούργια την Κρίστι. Πέρασα στο δωμάτιο , πλήρωσα η υπηρεσία μου έδωσε και κλειστή πετσέτα(μικρού μεγέθους βέβαια) , το δωμάτιο ωραίο όπως φαίνεται και απο τις φωτογραφίες που έχω ανεβάσει. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα την Κρίστι , μετά απο μερικά λεπτά ήρθε στο δωμάτιο . Χαμογελούσε αμήχανα ενώ γενικά ήταν αμήχανη. Την ρώτησα απο που είναι και κουνούσε το κεφάλι της , δεν μιλάει ελληνικά αλλά ούτε αγγλικά καταλαβαίνει , σε ερώτηση μου πόσο χρονών είναι απάντησε Αγιά Πετρούπολη... Κάθισε στην άκρη του κόκκινου στρογγυλού κρεβατιού , ήρθα μπροστά της , ξεκίνησε να με φιλάει στην κοιλία και να χαϊδεύει διστακτικά τον πούτσο μου. Την σήκωσα όρθια , άρχισα να την φιλάω στο λαιμό και χούφτωσα τα γεμάτα κωλομάγουλα της.. επιχείρησα να της βγάλω το μπέιμπι ντολ αλλά αυτή κάθισε ξανά στην άκρη του κρεβατιού , μου έδειξε το προφυλακτικό , με κίνηση μου της έδειξα ότι δεν θέλω , πήρε μωρομάντιλο και καθάρισε σχολαστικά τον πούτσο μου και τα αρχίδια , ξεκίνησε να ρουφάει τον πούτσο μου , χαρακτηριστικό της είναι η τεχνική που εγώ την ονομάζω του αρπαχτικού.....δηλαδή σαν να έπαιρνε φόρα έκανε ένα ρούφηγμα στον πούτσο και μάζευε πάλι το κεφάλι της , έκανε το ίδιο με την γλώσσα της και στα αρχίδια μου. Όλο το σκηνικό κράτησε κάνα 2λέπτο μέχρι που μου έδειξε να ξαπλώσω , ξάπλωσα , γονάτισε δίπλα στο κορμί μου χωρίς να έχει βγάλει ούτε τα εσώρουχα της ούτε το μπίμπι ντολ ούτε τις γόβες , συνέχισε στο ίδιο στυλ με πριν να γλύφει τον πούτσο μου αυτή την φόρα απλά ρουφώντας πιο βαθιά , επιχείρησα να την βγάλω το στρίνγκ της , τελικά με τα χίλια ζόρια της το έβγαλα , χάιδευα τα κωλομάγουλα της ενώ όταν πήγα να τρίψω το μουνάκι της τράβηξε τον κώλο της... 2-3 φορές επιχείρησα να την φέρω σε στάση 69 αλλά δεν ερχόταν , συνέχισε να με γλύφει με το χαρακτηριστικό της στυλ , μετά απο λίγο την σταμάτησα , σηκώθηκα και πήγα να την γυρίσω , με ρώτησε σέξ και κούνησα το κεφάλι μου καταφατικά. Πήγα να της βγάλω το μπέιμπι ντολ αλλά απλά το κατέβασε μέχρι την κοιλιά της , έγλυψα λίγο τα μικρά βυζάκια της ενώ όταν πήγα να κατέβω να γλύψω το μουνάκ της χαμογελώντας είπε όχι .

Πέρασμα προφυλακτικού ,πρώτη στάση στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , καλή στάση σώματος , μπήκα μέσα της και διαπίστωσα ότι και αυτή είχε βάλει αρκετή κρέμα , την γαμούσα έχοντας γραπώσει τα κωλομάγουλα της , αναστέναζε κάπως ψεύτικα ενώ όλη την ώρα είχε γυρισμένο το κεφάλι της και μας παρακολουθούσε απο τον καθρέπτη. Την είχα στα τέσσερα για αρκετή ώρα , σταμάτησα και της έδειξα να τελειώσω στο στόμα της αλλά ήταν αρνητική , έτσι την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα όπου σε ιεραποστολική στάση μετά απο λίγο τελείωσα. Βγήκα απο μέσα της τσέκαρε το προφυλακτικό μου , φόρεσε το μπείμπι ντολ με χαιρέτησε χαμογελαστά και έφυγε.

Στο δωμάτιο έκατσα περίπου δεκαπέντε λεπτά , το θετικό είναι ότι δεν βιάζεται αλλά απο κει και πέρα , δεν είναι δεκτική σε φιλιά και τριψίματα , σχεδόν όλη την ώρα είναι σε μία αμηχανία , δεν θα πω ότι το έκλαψα το 20 εύρω μόνο και μόνο διότι δοκίμασα κάτι καινούργιο , δεν ξέρω πώς θα εξελιχτεί , πχ η Σούζι όταν την πρωτοπήρα ήταν αμήχανη και άγουρη αλλά ήταν δεκτική , αυτή εδώ δεν ήταν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Κρίστι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.812
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού