Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ειχα καιρο να παω με κομοδινο και δεν εχασα την ευκαιρια μολις ειδα την καινουργια πιτσιρικα στην α.γ16 Η αληθεια ειναι οτι το πιπινη ειναι πολυ εμφανισιμο με ομορφο προσωπακι ωραια στητα βυζακια και μικρο στρογγυλο κωλαρακι.Δεν με ειπαν απο που ειναι αλλα μαλλον για γυφτο ρουμανακι το εκοψα.
Μεχρι εδω καλα, στα του δωματιου ειναι ομως αστα να πανε..μπηκε με το χαμογελο και λεω απο μεσα μου ωραια ισως να βγαλουμε λαυρακι σημερα...μπαα τα ιδια παντελη μου τα ιδια παντελακη δλδ με χαιρεταει και αμεσως μου λεει απο πισω δεν θελω γιατι υπαρχουν μλκ που βγαζουν την καποτα λεει, αν καταλαβα καλα γιατι μιλουσε λιγο δυσκολα, τεσπα λεω νταξει για να αρχισουμε και μετα ισως την πισω και γιρυσει.Ξεκιναει με μηδεν προκαταρτικα την καποτα κατευθυαν και πιπα, γενικα μετρια που σταματουσε καθε λιγο και τον επαιζε με το χερι, μ'αρεσει που μετα απο λιγο με λεει δεν θα σηκωθει, χαχα εχουν και πλακα ρε..τεσπα ψιλο σηκωθηκε και εκει με λεει να το βαλουμε.. ενταξει λεω εσυ απο πανω αλλα με προσοχη μην μου το σπασεις ετσι μισοπεθαμενο που ειναι, δεν καταλαβε..εβαλε μισο τζελ και ανεβηκε, λιγο στην αρχη δυσκολα γιατι εβγαινε συνεχεια, αλλα στην πορεια γκαυλωσα λιγο και εστρωσε η κατασταση,ειχε και ωραια βυζακια,οποτε της λεω να αλλαξουμε και να την τον βαλω με αυτην απο κατω εκει τα πηγαμε καλυτερα ωσπου με λεει δεν τελειωνεις, ωχ ρε πουστη λεω που μπλεξαμε παλι και ευτυχως εκει καπου τις λεω για να τελειωσω πρεπει να σε παρω απο πισω χεχε το σκευτηκε λιγο και τελικα αν και στην αρχη δεν ηθελε οπως ειχα γραψει γυρισε και εκει μετα απο ενα καλο σφυροκοπιμα τελειωσα, ειδε το προφυλακτικο και εφυγε.Γενικα ουτε για μια φορα,ουτε για τα χοντρα που λεμε δεν αξιζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Yakuza boy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
304
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2015
Φιλέ μάλλον της έτυχε περιστατικό να βγάλει ο άλλος την καποτα χωρίς να τον δει και να την γαμησει ακα!Προσκύνημα Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1