Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 201 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πριν 3-4 ώρες είχα περάσει εδώ, με την αγαπημένη μου πουτανίτσα την εκπληκτικήΚατσικογάμης Ροδίκα!!
Ώρα 00:30 13/12/2015, επανήλθα και η Ρόντιτσα έφευγε. Ανέβηκα τα σκαλιά και δούλευε η Νατάσα κι άλλη μια. Το σαλόνι ήταν γεμάτο με αλλοδαπούς, πιτσιρικάδες και τσιγγάνους. Ο χώρος είχε άσχημη μυρωδιά. Άν δεν είχα επισκεφθεί στο παρελθόν την κοπέλα και δεν είχα καλές εντυπώσεις από προηγούμενες συνευρέσεις μαζί της, θα έφευγα. Άσχημη εικόνα, τέρμα μουσική και μπίχλα.
Το πουτανάκι καυλάντιζε τυπικά με όλους. Αλλά σε κάποιον παρατηρητή, ήταν ολοφάνερο πως η κοπέλα έβλεπε πίσω από κάθε πούτσο μόνο το 10ευρω. Κι αυτό όσο πιο γρήγορα. Όσο περίμενα, δυό δωμάτια τα ξεπέταξε σε 6λεπτά. Μα τι έγινε!? ΠετεινοίΧμμμ; είναι?
Μετά 10 λεπτά πέρασα στο δωμάτιο απέναντι της εισόδου. Ήρθε φουριόζα και με βρήκε να πλένομαι. Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι, χάιδευε και ψευτοφιλούσε το στήθος μου κι εγώ το δικό της. Κατεβαίνοντας χαμηλότερα άρχισε να μου τον παίζει κι όταν απόχτησε ψευτοστύση πέρασε καπότα. Εξεπλάγην δυσάρεστα και είπε πως δεν κάνει πλέον άκάποτο τσιμπούκι. ΧαλάστηκαΛύπη πολύ. Προσωπικά με την Νατάσα πήγαινα για το ξεσκούφωτο....
Έκανε πίπα με καπότα, αλλά η ζημιά είχε γίνει... Προσπάθησε να με τελειώσει με δυνατή πίπα και καβαλώντας με να χύσω. Μάταια.
Το γυαλί ράγισε... ΤΕΛΟΣ.

Υ.Γ: Το ελάχιστο 1 στα πεδία, είναι γιατί είχα συνηθίσει από την ίδια κοπέλα διαφορετικές παροχές. Αν δεν υπήρχε παρελθόν συνευρέσεων, φυσικά θα ήταν πολύ υψηλότερη η αξιολόγηση.
Λόγω moto 10άρι στο πάρκινγκ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Nατάσα
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TEGE, sexdreamer

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2015
αδερφε προγραμμα δεν ακουσες στο σαλονι ; γιατι βλεπω οτι η μονη σου ενσταση ηταν το ακαποτο που δεν σου εκανε η γκομενα.
Αν παλι σου ταξανε στο σαλονι ακαποτο και δεν σου εκανε, παω πασο...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1