Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 162 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βικυ...ξανα.! Την ειχα και αυτη στο προγραμμα, 2η φορα φετος στην βικυ, με το που μπενει στο δωματιο και μετα τα σχετικα λεκτικα πειραγματα/παραπονα.? ...αρχισε ο ενας να εξερευνει τον αλλον, χωρις να εχει βγαλει το κορμακι που φορουσε εκεινο το βραδυ και πανω στα ψιλοτακουνα της, την εστησα στο τοιχο και της εκανα εναν σωματικο ελενχο.!! το κωλαρακι της χωριζονταν απο το κορμακι στα δυο και δημιουργουσε μια εικονα περα για περα απο αλλον πλανητη.!! τα χερια μου τρεξανε σε ολο το κορμι της, κατεβασε το κορμακι και αποκαλυψε τα ωραια φυσικα βυζακια της, ετσι οπως ημουν απο πισω της και βγαζοντας τα τακουνια της, ηρθε στα μετρα μου.!! την γυρησα face to face και πεξανε και μερικα φιλακια πεταχτα χωρις γλωσσα, αρκετο παιχνιδι με τα ωραια φυσικα βυζια της, ρωγα που εβγαζε ματι, και στο κρεβατι εγινε ακομα ποιο εκδηλωτικη σε σημειο που νωμιζα θα κανει κανα δωρακι πχ ακαποτο, αλλα μπαααα...περασε καποτα και μου εκανε μια πολυ αισθησιακη πιπα, χωρις καραμελωμα ομως.!! Λύπη φερνοντας το κωλαρακι της σε αποσταση αναπνοης απο τον προσωπο μου, δαχτυλα δεν αφησε στο μουνακι της περα απο το απλο χαιδεμα εξωτερικα, αλλα στην οπισω τρυπουλα της το δαχτυλο το δεχτικε αλυπητα.!! πολυ στενο κωλαρακι και αν λεει οτι το δινει καπου στα 80-100€ (τιμη απαγορευτικη) απορω πως μπορει δεχτει τετοιο φορτιο μεσα της... στο σεξ με εξεπλισε με την συμετοχη της και το ποσο καλα επαιξε το ρολο της για αυτα τα λιγα λεπτα συνευρεσης μας, τα εδωσε ολα για ολα σε εναν αργο ρυθμο που μου προσφερε την απολυτη ευχαριστη. Στο τελος εκατσε αλλο τοσο διπλα μου, σε μια σταση πολυ περιεργη, χαιδευοντας ο ενας τον αλλον...
Η Βικυ παραμενει εμφανησιακα Η Μουναρα της μπουρδελοκαταστασης, στο δωματιο επαιξε οπως θα επρεπε τον ρολο της και για 1η φορα τωρα που το σιλογιζομαι, ειναι ιεροδουλη μετα την Εφη που την σκεφτομουνα αρκετα ολη την βδομαδα...για οποιον γουσταρει τις πετιτ αδυνατες καλιγραμμες γκομενιτσες η Βικυ εχει ολο το πακετο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού