Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Αννα επεστρεψε εδω και λιγο καιρο, ενα βραδυ πριν λιγες μερες την συστησα σε ενα φιλαρακι, και την επισκεφτηκαμε, και απο εκεινο το βραδυ σκεπτομενος την κωλαρα.! της εβαλα σκοπο να την ξαναπληρωσω μιας και ειχε περασει αρκετος καιρος απο την τελευταια συνευρεση μας. Οποτε καρφωτος για Αννα, η τσατσα μου ειπε οτι ειναι η Αννα μεσα στο δωματιο, λογος να την δω δεν υπηρχε οποτε προχωρησα προς το δωματιο...
Η Αννα εμφανησιακα τωρα ειναι καστανοξανθη, εχει βαλει μερικα κιλακια που εχουν κανει την κωλαρα της να φανταζει μαγικη, και τις μπουταρες της...μπουταρες.!! το βυζι της παραμενει πεσμενο και ξεσφουσκωτο παρα τα κιλα της, για λιγο καιρο ομως μιας και σκεφτετε να το φουσκωσει ελαχιστα...
Με το καλησπερα στο δωματιο, ειχαμε μπολικα παιχνιδια στα ορθια, πεταχτα φιλια στα χειλη και με καυλωσε αρκετα, τα παιχνιδια συνεχιστηκαν πριν την καποτα στο κρεβατι, αγγαλιες φιλια, χτυπημα του πουτσου στα βυζακια της, το σωμα της μαυρισμενο και επιδερμιδα πλαδαρη, περηποιηθηκε αρκετα τα αρχιδακια και περασε την καποτα επαγκελματικα με το στομα και με τα χειλια της να ακουμπανε οριακα τον γυμνο πεοκεφαλο μου. Η πιπα της δεν με απογειωσε, εφερε το σωμα της διπλα μου, χαιδεψα ελαχιστα το μουνακι της, και με τροπο μου το εσφιξε στα μπουτια της θετοντας τα ορια της, στο σεξ ηταν πολυ εκδηλωτικη και θερμη, το μονο μειον της ειναι καποιες γκριματσες που κανει, και ειναι στα ορια του αντικαυλωτικου, κατα τα αλλα η επιδοση της εποιασε ταβανι με την αποκορυφωση να ερχετε αλλα cowgirl οπου μολις ηρθε η ωρα μου την εποιασα απο τα καπουλια και εδωσα ρυθμο απο κατω ωστε να στραγγισει και την τελευταια σταγονα. Ελαχιστο social time πριν αποχωρησει απο το δωματιο με ενα φιλακι στα χειλη.
Η Αννα συνεχιζει οπως ξεκινησε, το ιδιο θερμη και δεκτικη με την 1η φορα που την ειχα συναντησει, δεν μου δινει λογο να γραψω κατι αρνητικο για παρτη της, αν θα βαλει και βυζια οπως λεει, θα γινει τουμπανο.!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού