Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161548
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση προ ολιγων ημερων με το κοριτσι.ηταν τη μερα της απεργιας κι αφου δεν ειχα δουλεια πηγα για ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης

επικοινωνια ευκολη απο εδω με πμ,μου απαντησε μετα απο δυο ημερες και μου εδωσε το τηλ της.κανονισαμε ομως απο δω το ραντεβου γιατι δεν ηθελα να δωσω το τηλ μου κι ετσι οταν κλεισαμε την πηρα με αποκρυψη και της εδωσα το δωματιο στο BILL.θετικο αυτο για μενα που δεν ηθελα να δωσω τηλ και θετικο πιστευω και για την ιδια.
ηρθε λοιπον just στην ωρα της στο ραντεβου και η πρωτη εντυπωση ηταν ευχαριστη.επειδη πολλα εχουν γραφτει κατα καιρους για την εμφανιση της και η καθε γνωμη ειναι σεβαστη,η δικη μου ειναι οτι ειναι μια απλη καθημερινη κοπελα.μοντελο δεν ειναι σιγουρα εμφανισιακα,ουτε σωματικα,αλλα σε καμμια περιπτωση δεν ειναι και ασχημη οπως εχουν πει ορισμενοι εδω.ομορφο μαλλι,2αρακι στηθος και κανονικο σωμα.αν και προτιμω πιο αδυνατα κορμια η Μαριαλενα ηταν αρκετα καλη για τα θελω μου.

κουβεντουλα λιγο στην αρχη για γνωριμια λοιπον και μπαινει για ντουζ.εγω ειχα κανει ηδη κι ετσι μολις βγηκε ξεκινησε ο αγωνας.
χαμουρεματακια για αρχη,γλωσσοφιλα πολλα,εως υπερβολικα θα ελεγα και παθος που ξεχειλιζε.φορτωμενος καθως ημουν σηκωθηκα για πιπα.δεν προκανα ο αμοιρος και τελειωσα στο λεπτο σε προσωπο και σωμα.Money MouthMoney Mouth

βγαινοντας απο το μπανιο μετα αρχισαμε παλι μετα απο 5 λεπτα.ηταν σειρα μου για περιποιηση και ξεκινησα απο πανω μεχρι που εφτασα χαμηλα στο μουνακι της.ωραιο απολαυστικο γλυψιμο και δακτυλοσκοπηση μπρος και πισω χωρις αντιρρηση.μετα ξαπλωσα για να απολαυσω ενα απο τα καλυτερα τσιμπουκια που μου εχουν παρει.
πολυ καλο στοματικο,βαθυ μεχρι πνιγμου και πολυ υγρο.περιποιηση πολυ καλη και στα αρχιδια. ηθελα να μην τελειωσει ποτε.πρεπει να αντεξα γυρω στα 10 λεπτα ετσι.μου αρεσε τοσο που αποφασισα να τελειωσω για δευτερη φορα ετσι μεσα στο στομα της.αφου δεν αφησε τιποτα να πεσει κατω,σηκωθηκε και πηγε παλι στο μπανιο για φρεσκαρισμα.
πηγα κι εγω για ενα γρηγορο ντουζ και μετα πιασαμε μια ψιλοκουβεντα περι ανεμων και υδατων που λενε.

αφου ειχαμε ωρα λοιπον παιχτηκε και η παραταση.λεω δε μπορει πρεπει και να γαμησουμε κιολας.
ξεκινημα παρατασης και παλι με τσιμπουκι και αρχιδογλυψιμο.ειπα και πριν οτι το τσιμπουκι το κατεχει πολυ καλα.το ευχαριστηθηκα παρα πολυ. περιποιηση τωρα που εφτασε μεχρι κωλογλυφαδα.με τετοιο γλυψιμο εφτασα κι εγινα ντουρος παλι γρηγορα.
περασμα προφυλακτικου κι αρχη με cow σε αργο τεμπο.γυριζω σε ιεραποστολικο και νιωθω τα ποδια της στην πλατη μου.μετα τη γυριζω στα τεσσερα που μου αρεσει λιγο περισσοτερο και αρχιζω πιο εντονα τωρα το κοπανημα.αντοχες και οι δυο αρκετες και το τελειωμα ερχοταν. τελειωσα δυνατα μεσα της για τριτη φορα σε μιαμιση ωρα,κατι που ειχα να το κανω καιρο κι εγειρα στο πλαι να χαλαρωσω.

ηταν μια πολυ καλη συναντηση λοιπον που εξελιχθηκε σε gfe ρυθμο-δεν ειμαι και του πολυ αγριου αλλωστε-με πολλα γλωσσοφιλα κι ενα απο τα καλυτερα τσιμπουκια που μου εχουν παρει.εναλλαγες sex σε τρεις στασεις και γενικοτερα οτι θες χωρις αντιρρηση. κωλο δεν πηρα αυτη τη φορα για να αφησω και κατι για την επομενη.πολυ καλη η κοπελλα και στην επικοινωνια αφου σεβαστηκε το θεμα που εχω με το τηλ.στο vfm θα μπορουσε να ηταν καλυτερα και για αυτο και η πιο χαμηλη βαθμολογια,αφου υπαρχουν κι επιλογες με ιδιες υπηρεσιες με τα μισα χρηματα. αυτο δε σημαινει ομως οτι δε τα δουλευει.τα δουλευει και μαλιστα με το παραπανω.

αυτα απο μενα. καλη συνεχεια συναδελφοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2015
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.910
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, jimy.m. και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2015
Μπορείς να στείλεις το τηλ σε π.μ.?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1