Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδυνη επισκεψη στο παγωμενο Μεταξουργειο κατα τις 10 περιπου και υστερα απο μικροτσαρκα τελικα κατεθεσα στην Ειρηνη στο Ιασωνος 44 το δεξι.Η Ειρηνη ειναι μια ψηλη ζουμερη τσιγγανορουμανα με μετρια βλαχε φατσα,ωραιο βυζι με πεταχτη ρωγα και αφρατη κωλαρα.Εχει περασει και απο Φυλης παλαιοτερα οπου εκανε σχεδον φουλ προγραμμα δηλαδη ακα και κωλο.Τοτε δεν την ειχα παρει καθως εμφανησιακα δεν μου εκανε το κλικ να δωσω το 20αρι παρολο το φουλ προγραμμα.Τωρα βεβαια στο δεκαρικο μου φαινεται πολυ ομορφοτερη Ναι! .Εδωσα το 10αρικο στην τσα2 και με οδηγησε στο καλτ δωματιο με την ξαπλωστρα το οποιο βεβαια ειναι πολυ καλυτερο και μεγαλυτερο απ τα υπολοιπα δωματια κελια του οικου.Μετα απο λιγα λεπτα ηρθε μεσα το Ειρηνακι.Αφου με χαιρετησε ηρθε κοντα μου οπως ημουν ορθιος και αρχισαμε το μπαλαμουτι.Της εγλυφα τις βυζαρες και της χουφτωνα την κωλαρα ενω αυτη επαιζε με το εργαλειο μου.Μετα ξαπλωσα και αυτη ηρθε καθετα πανω μου τριβωντας τις βυζουμπες της στον πουτσο μου ενω παραλληλα εγω επαιζα με τις τρυπουλες της επιφανειακα, δηλαδη το σκηνικο παιχτηκε καρμπον οπως στην κριτικη του φιλου απο κατω.Οταν απαικτησα μια πολυ καλη στυση μου εβαλε την καποτα και με τσιμπουκωσε.Το τσιμπουκι της οχι κατι το ιδιαιτερο αλλα ουτε και κακο νορμαλ θα το χαρακτηριζα.Σε οτι αφορα το κυριως σεξ ειχαμε μονο μια σταση αυτη του ιεραποστολικου οπου εγω της εγλυφα το λαιμο-βυζια ενω αυτη δεν ειχε καμια ιδιαιτερη συμμετοχη σε επιφωνηματα η κατι αλλο.Για το δεκαρικο ειναι μια επιλογη που αν σας αρεσει οπτικα την προτεινω για δοκιμη για μια η εστω δυο φορες.Σιγουρα δεν θα το κλαψετε το πορνοεισητηριο....Αυτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού