Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487231
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γερμανιδούλα νέα φρέσκια και σφιχτό σωματάκι με όμορφο προσωπάκι και σώμα που αγγίζει την τελειότητα με σχεδόν νεανικό και καλοσχηματισμένο στήθος όπως μου αρέσει και σφιχτό κωλαράκι ζωγραφιά σχεδόν άψογο.

Λίγο χλιαρή υποδοχή με προσπάθεια για να φανεί ευχάριστη αλλά δεν τα καταφέρνει , ίσως λόγο της κούρασης της λόγω του ότι το τέλος της βάρδιας της ήταν προ των θυρών.

Εξηγημένη πάντως και ευγενική αν και δεν μου έκανε όλα τα χατίρια.

Έφτυσε τον πούτσο για να τον παίξει και έβαλε άγαρμπα την καπότα με λάθος τρόπο έτσι που να παγιδέψει αέρα μέσα.

Δύο στάσεις ήταν αρκετές για να τελειώσω εσπευσμένα με την πίεση της ώρας μιας και το 10 λεπτό είναι ο μέγιστος χρόνος που θέλει να αφιερώσει για να τιμήσει το 50άρικο μου.

Κατά όλη την διάρκεια έπαιζε την κλειτορίδα με κλειστά μάτια χωρίς να με κοιτάζει και δεν άφησε να τρίψω το καυλί μου πίσω και πάνω στα κωλομέρια της.

Καλή εκτόνωση χαλαρή αλλά δεν νομίζω να την ξαναπροτιμήσω μιας και η καλή διάθεση πρέπει να είναι προϋπόθεση και για τους δύο συμμετέχοντες και οι ιερόδουλος να αγαπάει το έργο της και όχι να το βλέπει σαν εργασία και να το εκτελεί αποκλειστικά και μόνο για τα λεφτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2008
Όνομα κοπέλας
Ντορίν
Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού