Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Αντζελα ειναι μια Ρωσιδα μιλφ με κοντο μαυρο αγορε μαλλι , κανονικο αναστημα , μετριο προς αδιαφορο σε ομορφια προσωπο , μικρομεσαιο φυσικο στηθος , λευκο δερμα , μικρη κοιλιτσα και σωμα με αρμονικα κατανενημενα πιασηματα.Δεν εχει ομως κυτταριτιδα η κατι αλλο αντιαισθητικο.Εμφανισιακα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο.Εχουν γραφτει ομως πολυ καλα λογια για την αποδοση της και κυριως για την πιπα της.Στο σαλοναρισμα δεν ανακοινωνεται καποιο προγραμμα.Ειχα αναγκη να με ξελαφρωσει μια εμπειρη Ρωσιδα μιλφαρα με την πιπα της!

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο εναν πελατη ηρθε η Αντζελα.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Ηταν ευδιαθετη και φαινονταν οτι υπαρχει καλο κλιμα μεταξυ μαςΜατάκι.Μου εκανε κομπλιμεντα για την καθαριοτητα μουΧαμόγελο.Μου ειπε οτι ερχονται πολυ πελατες που ειναι βρωμικοι!Ναι! Λεει οτι πολλες φορες οι Ελληνες ειναι βρωμικοι!Εμμμμ Οτι εχουμε οικονομικη κριση και ο κοσμος δεν εχει λεφτα να αγορασει αφρολουτρο!Money Mouth Οτι οι πακιστανοι ειναι καθαροι!!!Ναι!Ναι!Ναι! Εκεινη την στιγμη ενιωσα οτι ειμαι ο Υπουργος Εξωτερικων της Ελλαδας και οτι πρεπει να υπερασπιστω τους Ελληνες!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι! Δεν απαντησα ομως για να μην προκαλεσω την οργη του Πουτιν!Ναι! Προτιμησα να την μπουκωσω με την χοντρη μου πουτσα!Κουλ Ακολουθησαν τα κοπλιμεντα της για το καυλι μουΜεγάλο χαμόγελο.Μου ειπε οτι εχει πολλους μικροτσουτσουνους πελατες και οτι ειναι δραμα για τους ανδρες!Εμμμμ Η κοπελα ξαπλωσε πλαγια προς τα εμενα και αρχισε να τριβεται πανω στο καυλι μου.Το καυλι μου ειχε φουσκωσει υπερμετρα και η στυση βαρουσε κοφτες! Εγω επαιζα με το υγρο μουνακι της χωρις αυτη να διαμαρτυρηθει. Υστερα η κοπελα αρχισε να μου γλυφει αργα και αισθησιακα τα βυζακια μου.Το εκανε αρκετα καλα και εβγαζε παθος! Τα προκαταρκτικα της ειχαν μεγαλη διαρκεια.Υστερα η κοπελα ξαπλωσε απεναντι απο εμενα και αρχισε να μου γλυφει και να μου ρουφαει τα μπαλακια!Έρωτας Κανει πολυ ωραιο καραμελωμα!Έρωτας Υστερα ξεκινησε μια μαεστρικη ακαποτη πιπα!Χαμόγελο Τον ρουφουσε αρκετα βαθια μεσα στο στομα της! Σχεδον ντιπφροατ! Ηταν μπουκωμενηΚουλ με το καυλι μου και εγω της πατουσα το κεφαλι.Η πιπα της δεν ηταν μονοτονη.Εκανε κυκλικες κινησεις οταν το ειχε στο στομα της , το εγλυφε σαν παγωτο,τον βαρουσε πανω στα χειλη της κτλ.Ειχα πεθανει απο καυλα!Γλώσσα Ειναι μαστορισα στην πιπα!Ναι! Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.Εγω ομως ειχα αντοχεςΚουλ.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους.Αυτη ειχε κλεισει τα ματια και εβγαζε καποια επιφωνηματα.Οταν ανεβαζα ρυθμο τοτε αυτη κρατιονταν απο τα καγκελα του κρεβατιου!Ναι! Ειχα ομως καυλωσει απο την πιπα της και δεν ειχα μεγαλες αντοχες.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Ξαπλωσα ανασκελα και της ειπα με τελειωσει με πιπα.Αυτη τον πηρε στο στομα της και με πιπωνε λυσσαλεα!Ναι! Ακομη και τωρα που τα γραφω εχω καυλωσει!Μεγάλο χαμόγελο Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα μεσα στο στοματακι τηςΚουλ.Αυτη συνεχισε μεχρι να με ξεστραγγισει τελειως.Μετα τα εφτυσε στον νιπτηρα και αρχισε να ντυνεται.Με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Αντζελα ειναι μια μιλφ μετριας προς αδιαφορης εμφανισης.Αν δεν ειχα διαβασει για τις καλες τις υπηρεσιες τοτε δεν θα την δοκιμαζα.Οι συναγωνιστες που μιλουσαν για την καλη αποδοση της κοπελας , επαληθευτηκανΚαπέλο.Κανει ωραια και μεγαλης διαρκειας προκαταρκτικαΓερο-μύστης.Κανει ωραιο καραμελωμα στα αρχιδια.Η πιπα της ειναι πολυ καλη και μεγαλης διαρκειας! Ανταξια της Ρωσικης Σχολης των μιλφοπουτανων!Ναι! Η πιπα της ειναι επιπεδου π.χ. Κριστυ απο Διδυμου 8α,Ναταλια απο Κων/πολεως 166 κτλ. Ενταξει στο κυριως σεξ δεν συμμετεχει ιδιαιτερα.Εμφανη σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Αν και προς το τελος φανηκε να αγχωνεται λιγο αλλα δεν μου ειπε κατι.Οι μιλφακηδες πρεπει να την δοκιμασουν οπωσδηποτε!Γερο-μύστης Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2015
εξαιρετη κριτικη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1